Fitbit Charge 3 sessiz alarmı artık çalışmıyor

Fitbit Charge 3'ünüzdeki sessiz alarmın, bildirimler, mesajlar ve diğer bilgiler izleyicinize ulaştığında sizi uyarması gerekir. Cihazın titremesi ve böylece kullanıcının uyarılması gerekir. Ancak, bazı sahipler sessiz alarm özelliğinin artık çalışmadığını bildirdi. Bu tür bir sorun sadece bir ayardan kaynaklanıyor olabilir veya Charge 3'ün titreşim motorunda bir sorun olabilir. Hangisinin okuduğunu bilmek için birkaç şey yapmanız gerekir.

Ancak, sorun gidermeye gerçekten devam etmeden önce, telefonunuzla ilgili başka sorunlarınız varsa, o zaman bu cihazla ilgili en sık karşılaşılan sorunların bir kısmını çözdüğümüz için Fitbit Charge 3 sorun giderme sayfamızı ziyaret edin. Sorununuz hakkında daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa, anket formumuzu doldurun ve bize ulaşmak için gönder düğmesine basın.

Şimdi, bu sorunun küçük mü yoksa ciddi mi olduğunu görmek için yapmanız gerekenler…

  1. Alarmı doğru ayarladığınızdan emin olun.
  2. Titreşim motorunu hala çalışıp çalışmadığını görmek için test edin.

Sessiz alarmı doğru ayarlayıp ayarlamadığınızı kontrol etmek için Fitbit uygulamasını açın, Hesap'ı seçin, Fitbit cihazınızı seçin, ardından Sessiz Alarm'ı seçin. Alarmı, beklenen saatte çalmaya ayarladığınızda, bu derhal size bildirmelidir. Ayrıca başka alarmlar oluşturmayı deneyebilir ve çalışıp çalışmadıklarını görebilirsiniz. Ancak sorun bu değilse, donanımla ilgili bir sorun olup olmadığını kontrol etmeniz gerekir.

Charge 3'ünüzü şarj kablosuna klipsleyin ve kablonun bilgisayarınızdaki USB bağlantı noktasına takılı olduğundan emin olun. Kabloyu bağladığınızda izleyiciniz titremeli. Titreşmezse, motor arızalı olabilir. Teknisyeni mağazaya geri getirmelisin ki teknisyen onu daha fazla kontrol edebilsin.

İLGİLİ POSTLAR:

  • Doğru şekilde güncellenmeyen Fitbit Charge 3 nasıl düzeltilir
  • Fitbit Charge 3 Hızlı Görüntüleme ve tanıma artık çalışmıyor
  • Fitbit Charge 3 telefondan bildirim almıyor
  • Senkronize olmayan Fitbit Charge 3 nasıl düzeltilir

Bizimle iletişime geçin

Sorunlarınıza, soru ve önerilerinize her zaman açığız, bu formu doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir ve sizden bir kuruş talep etmeyiz. Ancak, her gün yüzlerce e-posta aldığımızı ve her birine yanıt vermemizin mümkün olmadığını lütfen unutmayın. Ancak aldığımız her mesajı okuduğumuzdan emin olun. Yardım ettiğimiz kişiler için lütfen gönderilerinizi arkadaşlarınızla paylaşarak ya da Facebook ve Google+ sayfamızı beğenerek ya da Twitter'da takip ederek sözleri yayınlayın.