Fitbit Versa Kısa Mesajlar Nasıl Gidilir

Fitbit Versa, çeşitli olağanüstü özelliklerle dolu popüler bir bütçe dostu akıllı saattir. Bu telefon zaman söylemek bir yana pahalı modelleri para için bir çalışma verebilir çeşitli sağlık ve fitness özellikleri vardır.

Bu akıllı saatin yeni sahipleri genellikle Versa’da kısa mesaj almayı bilmek isteyeceklerdir. Aşağıda, gerçekleştirmeniz gereken adımlar listelenmiştir.

Fitbit Versa Kısa Mesajlar Nasıl Gidilir

    Fitbit uygulama kontrol panelinden akıllı saatinizin Hesap simgesine dokunun. Bildirimler’e dokunun. Saatinizi eşleştirmek için ekrandaki talimatları izleyin. Versa, telefonunuza bağlı Bluetooth aygıtları listesinde görünür. Arama, metin ve takvim bildirimleri otomatik olarak açılır. Fitbit ve WhatsApp dahil telefonunuzda yüklü uygulamalardan gelen bildirimleri açmak için Uygulama Bildirimleri’ne dokunun ve görmek istediğiniz bildirimleri açın. Geri dönmek için sol üst köşedeki Bildirimler> Versa’ya dokunun. cihaz ayarlarına.

Ayrıca Android telefon ayarlarınızı doğruladığınızdan emin olmalısınız.

    Android sürümünün 5.0 (Lollipop) veya daha yüksek olduğunu doğrulayın. Bluetooth’un açık olduğunu doğrulayın. Rahatsız Etmeyin’in kapalı olduğundan emin olun. Bu ayarı Ses ve bildirim altında bulun.Telefonunuzun kilitliyken bildirim aldığından emin olun. Bu ayarı Ses ve bildirim altında bulabilirsiniz. Fitbit cihazınız uygulama bildirimleri alabiliyorsa, telefonunuzda uygulama bildirimleri alabildiğinizden emin olun. Örneğin, Facebook bildirimlerini Fitbit cihazınızda alabilirsiniz, ancak yalnızca telefonunuza da alırsanız. Ses ve bildirim altında bildirim izinlerini bulun. Fitbit uygulamasının telefonunuzun arka planında çalışmasına izin verildiğinden emin olun.

Bizimle etkileşime geçin

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazı destekliyoruz. Ve endişelenmeyin, sorularınız için tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı hızlı bir şekilde yanıtlayamayacağımızı okuyoruz. Size yardımcı olabildiysek, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak kelimeyi yaymamıza yardımcı olun.