Fitbit Versa Müzik Nasıl Eklenir

Fitbit Versa, günümüzde piyasada bulunan ve etkileyici sağlık ve fitness özellikleri sunan popüler akıllı saat modellerinden biridir. Bütçeye uygun bir cihaz, 200 dolardan daha düşük bir maliyetle harika bir satın alma. Akıllı saat, müzik depolama için 2,5 GB erişilebilen 4 GB RAM ile donatılmıştır.

Müzik dosyalarını saatte saklamak istiyorsanız, aşağıda listelenen adımları izleyin.

Fitbit Versa Müzik Nasıl Eklenir

Saatinize müzik dinlemek için Wi-Fi bağlantısı olan bir bilgisayara ve Fitbit masaüstü uygulamasına ihtiyacınız olacak. Saatinize indirmek için iTunes veya Windows Media Player’da en az bir şarkı veya podcast çalma listesi oluşturmanız gerekir. Windows 10’da Fitbit uygulamasını kullanırsanız, ayrı parçalar eklemek için sürükle ve bırak özelliğini kullanarak Fitbit Müzik uygulamasında çalma listeleri de oluşturabilirsiniz.

Windows Bilgisayarda

    PC’nizdeki Başlat düğmesine tıklayın ve Windows Store’da “Fitbit uygulaması” için arama yapın ve bulduğunuzda uygulamayı indirmek için Ücretsiz’e tıklayın. Bilgisayarınıza daha önce hiç uygulama indirmediyseniz, Windows Mağazası’nda bir hesap oluşturmanız istenir. Mevcut Microsoft hesabınızla oturum açmak için Microsoft hesabını tıklayın. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamayı açın. Saatinizin ve bilgisayarınızın aynı Kablosuz ağa bağlı olduğundan emin olun: Fitbit uygulama kontrol panelinden Hesap simgesine – cihazınızın görüntüsüne dokunun veya tıklayın. Wi-Fi Ayarları öğesine dokunun veya tıklayın ve Ağ Ekle öğesine tıklayın ve Wi-Fi ağınızı eklemek için ekrandaki talimatları izleyin veya listelendiğinden emin olmak için Ağ listesini kontrol edin.Ağ adı> Bağlan’a dokunun. Bilgisayarınızın hangi ağda olduğunu görmek için ekranınızdaki Wi-Fi sembolüne tıklayın . Saatiniz ve bilgisayarınız farklı ağlara bağlıysa, saatinize bilgisayarınızla aynı ağa manuel olarak bağlanın. Fitbit uygulamasındaki Wi-Fi Ayarları ekranına dönün, ağ adına dokunun ve Bağlan öğesine dokunun. En iyi sonuçlar için saatinizi Fitbit uygulamasında senkronize edin ve ardından telefonunuzda ve bilgisayarınızda Bluetooth’u geçici olarak devre dışı bırakın. şarj cihazı. PC’nizde Fitbit uygulamasını açın ve Müzik simgesini tıklayın Kişisel Müzik’i tıklayın. Saatinizde Müzik uygulamasını açın ve ardından Müzik Aktar’a dokunun. Saatinizin bağlanması için birkaç dakika bekleyin. İstendiğinde, saatinize indirmek istediğiniz çalma listelerini seçmek veya oluşturmak için PC’nizdeki ekran talimatlarını izleyin. Bir çalma listesi seçtikten sonra indirme otomatik olarak başlar. Aktarma işlemi tamamlanana kadar pencereyi simge durumuna küçültmeyin. İlk çalma listenizi seçmek için birkaç dakikanızı ayırırsanız, pilinizi korumak için Wi-Fi bağlantısının kesilebileceğini unutmayın. Yeniden bağlanmak ve çalma listelerinizi seçmeye devam etmek için Müzik Aktar düğmesine tekrar dokunun.

Mac Bilgisayarda

    Saatinizin ve Mac’inizin aynı Wi-Fi ağına bağlanabildiğinden emin olun Fitbit uygulama kontrol panelinden Hesap simgesine – cihazınızın görüntüsüne dokunun.Wi-Fi Ayarları’na dokunun.Ağ Ekle’ye dokunun veya tıklayın ve ekrandaki ekranı takip edin. ağınızı eklemek için yönergeler veya listede olduğundan emin olmak için Ağ listesini kontrol edin.Ağ adı> Bağlan’a dokunun. Bilgisayarınızın hangi ağda olduğunu görmek için ekranınızdaki Wi-Fi sembolüne tıklayın. Saatinizle aynı Wi-Fi ağına bağlanın. Mac’inizde http://www.fitbit.com/setup adresine gidin. Aşağı kaydırın ve Mac için İndirme seçeneğini tıklayın. Fitbit Connect.pkg’ı Yükle seçeneğini çift tıklayın. Fitbit Connect yükleyicisi açılır. Yükleyici arasında ilerlemek için Devam’ı tıklayın. Saatinizi Fitbit uygulamasında senkronize edin ve ardından telefonunuzda ve bilgisayarınızda Bluetooth’u geçici olarak devre dışı bırakın. Saatinizi şarj cihazına takın. Bilgisayarınızdaki Fitbit Connect penceresinde Müziğimi Yönet’i tıklayın. İstenirse Fitbit hesabınıza giriş yapın. Saatinizde Müzik uygulamasını açın ve ardından Müzik Aktar’a dokunun. Aktarma düğmesini görmek için aşağı kaydırmanız gerekebileceğini unutmayın. Saatinizin bağlanması için birkaç dakika bekleyin. Bunun bazen bir iki dakika sürebileceğini unutmayın. İstendiğinde, saatinize indirmek istediğiniz çalma listelerini seçmek için Mac’inizdeki ekran talimatlarını izleyin. Bir çalma listesi seçtikten sonra indirme otomatik olarak başlar. Çalma listeniz görünmezse, yenile simgesini tıklayın ve tekrar deneyin. İlk çalma listenizi seçmek için birkaç dakikanızı ayırırsanız, pilinizi korumak için Kablosuz bağlantısının kesilebileceğini unutmayın. Yeniden bağlanmak ve çalma listelerinizi seçmeye devam etmek için Müzik Aktar düğmesine tekrar dokunun.

Bizimle etkileşime geçin

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazı destekliyoruz. Ve endişelenmeyin, sorularınız için tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı okuyoruz ancak hızlı bir yanıt vermeyi garanti edemiyoruz. Size yardımcı olabildiysek, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak kelimeyi yaymamıza yardımcı olun.