Fitbit Versa Nasıl Kurulur

Fitbit Versa 200 doların altında alabileceğiniz en iyi smartwatch olarak kabul edilir. Bu cihaz popüler Apple Smartwatch’larla bile rekabet edebilecek birkaç sağlık ve fitness özelliğine sahiptir.

Versa’yı yakın zamanda satın aldıysanız, yapmanız gereken ilk şey onu ayarlamaktır. Aşağıda listelenen cihazı düzgün kullanabilmek için yapmanız gereken adımlar var.

Fitbit Versa Nasıl Kurulur

    Fitbit uygulamasını aşağıdaki konumlardan birinden indirip yükleyin: Apple cihazları — Apple App Mağazası, Android cihazlar — Google Play Mağazası, Windows 10 cihazları (telefonlar, tabletler ve bilgisayarlar) —Microsoft Mağazası. Fitbit uygulamasını açın ve Fitbit’e katıl öğesine dokunun. Bir Fitbit hesabı oluşturmak için ekrandaki talimatları izleyin Kurulum sırasında sağladığınız kişisel bilgiler, tahmini kalori harcamalarınızı ve vücut kitle indeksinizi (BMI) belirlemenize yardımcı olan bazal metabolizma hızınızı (BMR) hesaplamak için kullanılır. Daha fazla bilgi için bkz. Fitbit kaç kalori yaktığımı nasıl tahmin ediyor? Bu bilgiler gizlilik ayarlarınızı değiştirip Fitbit arkadaşlarınızla paylaşmayı seçmemeniz durumunda özeldir. Saatinizi Wi-Fi ağınıza bağlamanız istenecektir. Saatinizi ayarlamak, çalma listeleri indirmek, Fitbit App Gallery’den uygulamalar indirmek ve daha hızlı bellenim ve Fitbit OS güncellemeleri için bu gereklidir. En iyi sonuçları elde etmek için saatinizi evinize ya da iş Wi-Fi ağınıza bağlayın.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve problemlerinizi bize göndermekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Ve endişelenme, sorularınız için sizden tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı okuruz ancak hızlı bir cevap vermeyi garanti edemeyiz. Size yardım edebilseydik, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak bu sözcüğü yaymamıza yardımcı olun.