Fitbit Versa Nasıl Kurulur

Fitbit Versa, 200 doların altında alabileceğiniz en iyi akıllı saat olarak kabul edilir. Bu cihaz, popüler Apple Smartwatch ile bile rekabet etmesini sağlayan çeşitli sağlık ve fitness özelliklerine sahiptir.

Kısa bir süre önce Versa’yı satın aldıysanız, yapmanız gereken ilk şey kurmaktır. Aşağıda, cihazı doğru bir şekilde kullanabilmek için gerçekleştirmeniz gereken adımlar yer almaktadır.

Fitbit Versa Nasıl Kurulur

    Fitbit uygulamasını aşağıdaki konumlardan birinden indirip yükleyin: Apple cihazları — Apple App Store, Android cihazlar — Google Play Store, Windows 10 cihazları (telefonlar, tabletler ve bilgisayarlar) —Microsoft Mağazası. Fitbit uygulamasını açın ve Fitbit’e Katıl’a dokunun Bir Fitbit hesabı oluşturmak için ekrandaki talimatları izleyin Kurulum sırasında sağladığınız kişisel bilgiler, tahmini kalori harcamanızı ve vücut kitle indeksinizi (BMI) belirlemenize yardımcı olan bazal metabolizma hızınızı (BMR) hesaplamak için kullanılır. Daha fazla bilgi için, bkz. Fitbit kaç kalori yaktığımı nasıl tahmin ediyor? Gizlilik ayarlarınızı değiştirip Fitbit arkadaşlarınızla paylaşmayı seçmediğiniz sürece bu bilgiler gizlidir. Saatinizi Wi-Fi ağınıza bağlamanız istenecektir. Saatinizi ayarlamak, çalma listelerini indirmek, Fitbit Uygulama Galerisi’nden uygulama indirmek ve daha hızlı ürün yazılımı ve Fitbit OS güncellemeleri için bu gereklidir. En iyi sonuçlar için saatinizi ev veya işyeri Wi-Fi ağınıza bağlayın.

Bizimle etkileşime geçin

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazı destekliyoruz. Ve endişelenmeyin, sorularınız için tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı okuyoruz ancak hızlı bir yanıt vermeyi garanti edemiyoruz. Size yardımcı olabildiysek, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak kelimeyi yaymamıza yardımcı olun.