Fitbit Versa'mı nasıl silerim?

Okurlarımızdan bazıları bize Fitbit Versa'nın nasıl silineceğini sordular. Silme, kayıtlarını ve diğer verileri saatlerinden nasıl silecekleri anlamına gelir. Bu sadece verilerinizi silen değil, saati fabrika ayarlarına ve konfigürasyonuna geri getiren bir sıfırlama ile de yapılabilir. Cihazınız başarıyla silindiğinde cihazınız yeni gibi görünecek.

Fitbit Versa'da fabrika ayarlarına sıfırlama yapmak karmaşık değildir. Size nasıl adım adım öğretici vereceğimi öğrenmek için nasıl yapılacağını öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki okumaya devam edin.

Ancak, devam etmeden önce, farklı bir soruna çözüm arıyorsanız, bu cihazla ilgili en yaygın sorunların bir kısmını çözdüğümüz için Fitbit Versa Sorun Giderme sayfamıza katılın. Sorununuzda size yardımcı olabilecek makaleler yayınlamış olabiliriz. Ya da daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa, endişeleriniz konusunda size yardımcı olabileceğimizden anket formumuzu doldurun.

İşte Fitbit Versa'nızı nasıl sileceğiniz…

  1. Fitbit Versa'yı şarj kablosuna bağlayın.
  2. Fitbit logosu görünene kadar 3 düğmeyi de yaklaşık 15 saniye basılı tutun.
  3. Fitbit logosu kaybolduğunda Sağ Alt tuşunu bırakın, ardından güçlü bir titreşim hissedene kadar Sol ve Sağ Üst tuşunu basılı tutun. Bu, fabrika ayarlarına sıfırlama işleminin başlatıldığını gösterir. Bu işlem birkaç saniye sürebilir ve sonunda statik logo görünecek ve cihaz görüntüyü fabrika yuvasına açacaktır (Fitbit.com/setup adresine gidin). Eğer 'Sağ Alt tuşunu' zamanında bırakmazsanız veya prosedürü izlemezseniz, statik logo hızlı bir şekilde görünecek ve fabrika ayarlarına sıfırlamadan önyükleme yapacaktır.

Alternatif olarak, Ayarlar uygulamasını> Hakkında> Fabrika Ayarlarına Sıfırla'yı da açabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçin

Sorunlarınıza, soru ve önerilerinize her zaman açığız, bu formu doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir ve sizden bir kuruş talep etmeyiz. Ancak, her gün yüzlerce e-posta aldığımızı ve her birine yanıt vermemizin mümkün olmadığını lütfen unutmayın. Ancak aldığımız her mesajı okuduğumuzdan emin olun. Yardım ettiğimiz kişiler için lütfen gönderilerinizi arkadaşlarınızla paylaşarak ya da Facebook ve Google+ sayfamızı beğenerek ya da Twitter'da takip ederek kelimenizi yayın.

Ayrıca OKUYUN:

  • Fitbit Versa Nasıl Şarj Edilir
  • Ekrana dokunulduğunda her zaman uyanmayan Fitbit Versa nasıl düzeltilir
  • Fitbit Versa Screen Wake artık bileği çevirirken çalışmıyor
  • Uygun şekilde şarj edilmeyen Fitbit Versa nasıl düzeltilir