Fitbit Versa’ya Müzik Nasıl Eklenir

Fitbit Versa, bugün piyasada bulunan ve etkileyici sağlık ve fitness özelliklerine sahip popüler smartwatch modellerinden biridir. 200 dolardan daha az maliyetli ve bütçeye uygun bir cihazdır. Smartwatch, müzik depolamak için erişilebilir 2,5 GB ile 4 GB RAM ile donatılmıştır.

Müzik dosyalarını saatinizde saklamak istiyorsanız, sadece aşağıda listelenen adımları izleyin.

Fitbit Versa’ya Müzik Nasıl Eklenir

Saatinize müzik dinlemek için Wi-Fi bağlantısı olan bir bilgisayara ve Fitbit masaüstü uygulamasına ihtiyacınız olacak. Saatinize indirmek için iTunes veya Windows Media Player’da en az bir şarkı veya podcast listesi oluşturmanız gerekir. Windows 10’da Fitbit uygulamasını kullanıyorsanız, ayrı parçalar eklemek için sürükle ve bırak özelliğini kullanarak Fitbit Müzik uygulamasında da çalma listeleri oluşturabilirsiniz.

Windows Bilgisayarda

    Bilgisayarınızdaki Başlat düğmesine tıklayın ve “Fitbit uygulaması” için Windows Mağazası Arama’yı açın ve bulduğunuzda uygulamayı indirmek için Ücretsiz seçeneğini tıklayın. Bilgisayarınıza hiç bir uygulama indirmediyseniz, Windows Mağazası’nda bir hesap oluşturmanız istenir. Mevcut Microsoft hesabınızla oturum açmak için Microsoft hesabını tıklayın. İndirme tamamlandıktan sonra uygulamayı açın. Mevcut Fitbit hesabınız. Saatinizin ve PC’nizin aynı Wi-Fi ağına bağlı olduğundan emin olun: Fitbit uygulama panosunda, Cihaz resminizdeki Hesap simgesine dokunun veya tıklayın. Wi-Fi Ayarları seçeneğine dokunun veya tıklayın. Wi-Fi ağınızı eklemek için ekrandaki talimatları izleyin veya daha önce listelendiğinden emin olmak için Ağ listesini kontrol edin. Ağ adı> Bağlan’a dokunun. Bilgisayarınızın hangi ağda olduğunu görmek için ekranınızdaki Wi-Fi sembolünü tıklayın. . Saatinizle aynı Wi-Fi ağına bağlanın. Saatiniz ve bilgisayarınız farklı ağlara bağlıysa, saatinize elinizle bilgisayarınızla aynı ağa bağlanın. Fitbit uygulamasındaki Wi-Fi Ayarları ekranına geri dönün, ağ adına dokunun ve Bağlan’a dokunun. En iyi sonuçlar için saatinizi Fitbit uygulamasında senkronize edin ve ardından telefonunuzda ve bilgisayarınızda Bluetooth’u geçici olarak devre dışı bırakın. şarj cihazı. Bilgisayarınızda Fitbit uygulamasını açın ve Müzik simgesine tıklayın Kişisel Müzik’e tıklayın. Saatinizde, Müzik uygulamasını açın ve ardından Müzik Aktar’a dokunun. Saatinizin bağlanması için birkaç dakika bekleyin. İstendiğinde, saatinize indirmek istediğiniz parça listelerini seçmek veya oluşturmak için PC’nizdeki ekrandaki talimatları izleyin. Bir çalma listesi seçtikten sonra, indirme işlemi otomatik olarak başlar. Aktarım tamamlanana kadar pencereyi küçültmeyin. İlk çalma listenizi seçmek birkaç dakika alırsanız, Wi-Fi’nin pilinizi korumak için bağlantısının kesilebileceğini unutmayın. Çalma listelerinizi yeniden bağlamak ve seçmeye devam etmek için Müzik Aktar düğmesine tekrar basın.

Mac Bilgisayarda

    Saatinizin ve Mac’inizin aynı Wi-Fi ağına bağlanabildiğinden emin olun Fitbit uygulama panosundan Hesap simgesine – cihaz resminize dokunun. Wi-Fi Ayarlarına dokunun. Wi-Fi ağınızı eklemek için talimatlar ya da daha önce listelenmiş olduğundan emin olmak için Ağ listesini kontrol edin. Ağ adı> Bağlan’a dokunun. Saatinizle aynı Wi-Fi ağına bağlanın. Mac’inizde http://www.fitbit.com/setup adresine gidin. Aşağı gidin ve Mac için İndir seçeneğini tıklayın. Fitbit Connect.pkg Yükle’yi çift tıklatın. Fitbit Connect yükleyici açılır. Yükleyici içinde hareket etmek için Devam Et’i tıklayın. Saatinizi Fitbit uygulamasında senkronize edin ve ardından telefonunuzda ve bilgisayarınızda Bluetooth’u geçici olarak devre dışı bırakın. Saatinizi şarj cihazına takın. Bilgisayarınızdaki Fitbit Connect penceresinde, Müziğimi Yönet’i tıklayın. İstenirse, Fitbit hesabınıza giriş yapın. Saatinizde Müzik uygulamasını açın ve ardından Müzik Aktar’a dokunun. Aktarma düğmesini görmek için aşağı kaydırmanız gerekebileceğini unutmayın. Saatinizin bağlanması için birkaç dakika bekleyin. Bunun bazen bir iki dakika sürebileceğini unutmayın. İstendiğinde, saatinize indirmek istediğiniz şarkı listelerini seçmek için Mac’in üzerindeki talimatları izleyin. Bir çalma listesi seçtikten sonra, indirme işlemi otomatik olarak başlar. Çalma listeniz görünmüyorsa, yenile simgesini tıklayın ve tekrar deneyin. İlk çalma listenizi seçmeniz birkaç dakika alırsa, Wi-Fi’nin pilinizi korumak için bağlantısının kesilebileceğini unutmayın. Çalma listelerinizi yeniden bağlamak ve seçmeye devam etmek için Müzik Aktar düğmesine tekrar basın.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve problemlerinizi bize göndermekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Ve endişelenme, sorularınız için sizden tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı okuruz ancak hızlı bir cevap vermeyi garanti edemeyiz. Size yardım edebilseydik, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak bu sözcüğü yaymamıza yardımcı olun.