Fitbit Versa’yı Wi-Fi’ye Bağlama

Fitbit Versa, çok pahalı olmayan bir özellikli smartwatch arayan tüketiciler arasında popüler bir seçenek haline geliyor. Bu cihazın çeşitli sağlık ve zindelik özellikleri var, dört günlük pil ömrü var ve kişiselleştirilmesi kolaydır.

Bu smartwatch’ın yeni sahipleri genellikle bir Wi-Fi ağına nasıl bağlanacağını bilmek isteyecektir. Aşağıda listelemeniz gereken adımlar verilmiştir.

Fitbit Versa’yı Wi-Fi’ye Bağlama

Fitbit Versa açık, WEP, WPA kişisel ve WPA2 kişisel Wi-Fi ağlarına bağlanabilir. Giriş, abonelik veya profil gerektiren 5GHz, 802.11ac, WPA kurumsal veya ortak Wi-Fi ağlarına bağlanmayacaktır.

    Fitbit uygulama panosunda, Hesap simgesine – saat kutucuğuna dokunun veya tıklayın. Wi-Fi Ayarlarına dokunun veya tıklayın. Saatinizi bağlamak için Ekran Ağına dokunun ve ekrandaki talimatları izleyin.

Wi-Fi Ağ Bağlantısını Değiştirme

    Fitbit uygulama panosunda, Hesap simgesine – saat karonuza dokunun veya tıklayın. Wi-Fi Ayarları seçeneğine dokunun veya tıklayın. Ağ listesinin görünmesi için biraz bekleyin. Ağ adına dokunun veya tıklayın ve ardından Bağlan’a dokunun.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve problemlerinizi bize göndermekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Ve endişelenme, sorularınız için sizden tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı okuruz ancak hızlı bir cevap vermeyi garanti edemeyiz. Size yardım edebilseydik, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak bu sözcüğü yaymamıza yardımcı olun.