Fotoğraflar Galaxy S7 Edge cihazındaki SD karta nasıl taşınır

Galaxy S7 Edge cihazınızdaki fotoğrafların SD karta nasıl aktarılacağını öğrenmek istemenizin birkaç nedeni olabilir. Bu gönderi tam olarak nasıl yapılacağını gösterecek. Bu kısa öğretici, herhangi bir üçüncü taraf uygulamasını önermez, böylece güvenle yapılabilir. Dosyaları kaybetmemek için dosyalarınızı taşıdığınız kartın düzgün çalıştığından emin olun. Yeni bir SD kartsa, dosya bozulma olasılığını önlemek için önce telefonunuzu kullanarak biçimlendirmenizi öneririz.

Devam etmeden önce, size kendi #Android sorununuza çözüm arıyorsanız, bu sayfanın altındaki bağlantıyı kullanarak bizimle iletişime geçebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Sorununuzu tarif ederken, lütfen ilgili çözümü kolayca bulabilmemiz için olabildiğince ayrıntılı olun. Yapabiliyorsanız, lütfen bize nereden başlayacağınız konusunda bir fikir vereceğiniz kesin hata mesajlarını ekleyin. Bize e-posta göndermeden önce bazı sorun giderme adımlarını denediyseniz, bunlardan bahsettiğinizden emin olun, böylece cevaplarımızda atlayabilirsiniz.

Bir SD kartı biçimlendirmek için:

    Evden, Uygulamalar> Ayarlar öğelerine dokunun. Cihaz bakımı> Depolama öğelerine dokunun. Daha fazla seçenek> Depolama ayarları öğelerine dokunun.

Fotoğraflar Galaxy S7 Edge cihazındaki SD karta nasıl taşınır

Fotoğraflarınızı SD kartınıza taşımaya başlamak için:

    Uygulamalar simgesine dokunun. Tüm Samsung uygulamalarını bir klasöre yerleştirirseniz, önce o klasörü açın. Aksi takdirde, Dosyalarım uygulamasını arayın ve dokunun. Dahili Depolama öğesini seçin. DCIM klasörünü bulun ve dokunun. Kamera uygulamasını dokunun. SD karta aktarmak istediğiniz fotoğrafı basılı tutun. Sağ üstteki Diğer seçenekler seçeneğine dokunun (üç nokta) .Ayırma işlemine başlamak için Taşı seçeneğini seçin. SD kartı seçin. Fotoğrafı yeni bir klasöre taşımak istiyorsanız, önce onu oluşturmanız gerekir. Artık yeni bir klasör gerekmiyorsa, dosyayı mevcut bir klasöre taşımanız yeterlidir.

 


Bizimle meşgul

Cihazınızla ilgili bir sorunla karşılaşan kullanıcılardan biriyseniz, bize bildirin. Android ile ilgili sorunlara ücretsiz çözümler sunuyoruz, bu nedenle Android cihazınızla ilgili bir sorununuz varsa, bu bağlantıdaki kısa anketi doldurmanız yeterlidir ve cevaplarımızı sonraki yayınlarda yayınlamaya çalışacağız. Hızlı bir yanıt vermeyi garanti edemiyoruz, bu nedenle sorununuz zamana duyarlıysa, lütfen sorununuzu çözmek için başka bir yol bulun.

Bu gönderiyi yararlı bulursanız, lütfen kelimeyi arkadaşlarınıza yayarak bize yardımcı olun. DroidGuy sosyal ağ varlığına da sahip olduğundan Facebook ve Twitter sayfalarımızda topluluğumuzla etkileşimde bulunmak isteyebilirsiniz.