Full HD ve 4K'da Top 13 Overwatch Duvar Kağıdı

Blizzard Entertainment, 2016 yılında takım tabanlı çok oyunculu birinci şahıs bir nişancı oyunu olan Overwatch'ı piyasaya sürdü. Ekip, belirli hedeflere yönelik bir ekiple oynamayı gerektiren kahraman merkezli nişancı oyunları trendine katıldı. Bu yüzden Blizzard, oyunda yeni kahramanlardan silahlara kadar yeni içerikler eklemeye devam ediyor.

Overwatch, Windows 10, Xbox One ve PlayStation 4'te oynanabilir. Ne yazık ki, Apex Legends, PUBG veya Fortnite gibi oynanması bedava değil.

Team Fortress 2 oynadıysanız, Overwatch'da bir patlama yaşarsınız. Overwatch'da, altı üyeden oluşan iki ekip hedefe ulaşmak için yarışıyor. 30 karakter arasından bir kahraman seçmelisin. Oyun, aynı toprak parçasını ele geçirmek için ekip sinerjisine ve işbirliğine yoğun bir şekilde odaklanmaktadır.

İşte 4K çözünürlükte bazı Overwatch duvar kağıtları ve bunları Full HD çözünürlük destek sistemlerinizde de kullanabilirsiniz.

1. Tracer Bullet gibi vuruldu!

Tracer, Overwatch'ın afişlerinden ve diğer tanıtım malzemelerinden tanınır. Tüm yanlışları görme yolunda zaman yolculuğu yapan bir maceracı ve bunun için bile çekim yapmaktan çekinmiyor.

4K Duvar Kağıdı indir

2. vahşi içine

Overwatch, teknolojik gelişmelerin ve refahın azaldığı geleceğe altmış yılda gerçekleşir. İnsanlar yapay zekaya sahip insansılar olan Omniği yarattı. Bununla birlikte, Omnics'in seri üretimi bazı aksaklıklarla yüzleşmekte ve insanlara saldıran düşman robotlar üretmektedir. Ormanda bir miktar doğal büyüme ile kaplı bu Bastion duvar kağıdı insanlara göre doğaya daha yakın görünüyor.

4K Duvar Kağıdı indir

3. D.VA, Ücretli Tavşan

Size D.VA aka Hana Song'un Tank sınıfına ait olması sürpriz olabilir. Kız gibi cazibesinden sizi rahatsız etmeyin, çünkü sizi yakın mesafeden patlatabilir.

4K Duvar Kağıdı indir

4. Reaper ile karışıklık etmeyin

Elinde ölümle yürüyen hafifçe Reaper'ı almazsın. Hasara karşı bağışıklığı ve gölgelerden yükselme kabiliyeti onu korkunç karakterlerden biri yapar.

4K Duvar Kağıdı indir

Also on Guiding Tech
11 Best HD Wallpapers From the Marvel Universe

Read More

5. Silah Savaşında Yumruk Kullanmak

Doomfist kısmen bana DC Universe'den Cyborg'u hatırlatıyor. Ancak, savaşçıları tek bir darbeyle parçalayabilen büyük bir eldiven benzeri eldiveni taşıyor.

4K Duvar Kağıdı indir

6. Hızlı ve Vahşi

Asker 76 aka Jack Morrison görevdeki bir adama benziyor, ancak gizli bir modda. Neon mavisi, bir etkinlik sırasında mevcut olan siyah elbisesinin (teninin) üzerinde durduğunu gösteriyor; aksi halde, Reaper gibi tamamen gizli modda değil.

4K Duvar Kağıdı indir

7. Dulun Öpücüğü Ölümcül Olduğunu

Widowmaker bir keskin nişancı tüfeği ve tüm ekibine kızılötesi bir görüş verebilecek bir kabiliyete sahip olan hızlı ve tehlikeli bir suikastçidir. Bu yüzden onu ekibin için seçmelisin.

4K Duvar Kağıdı indir

8. Heyecan için ateş

Tek gözlü Ana's Biotic Rifle, takım arkadaşlarını iyileştirebilecek ve düşmanları baştan çıkarabilecek cephaneyi vurabilir. Rakiplerini nakavt etmek için uyku dartını vurarak sessiz silahsızlanma bile yapabilir.

4K Duvar Kağıdı indir

10. Valhalla! Bana şahit ol!

Bisikletin yan arabasından bir helikopterde ateşlenen Junkrat, Mad Max: Fury Road'ın ünlü aksiyon sahnelerini Borderlands serisine benzeyen bir renkle hatırlatacak.

4K Duvar Kağıdı indir

11. Beyaz Şövalyeler

Ortak bir renge sahip bir takımı bulmak kolaydır ve bir strateji ile savaşa hazır olduklarını gösterir.

4K Duvar Kağıdı indir

12. Geri Ödeme Yolu

Bir salonda ürerken McCree, Red Morgan Redemption 2 oyunundan Arthur Morgan'ın canını sıkan ya da rahatsız edebilen biri olarak karşımıza çıkıyor. Arthur'un McCree ile tanıştığı bir geçit oturumu oynamak eğlenceli olurdu.

4K Duvar Kağıdı indir

13. İşte tüm kahramanlar

Blizzard'ın mağazada birçok heyecan verici planı var ve bu, Baptiste adında yeni bir kahraman getirme hareketinden açıkça belli oluyor. Blizzard bir savaşta altı altı üç takıma izin veriyorsa, eğlenceyi hayal edin. Kaos olacak!

4K Duvar Kağıdı indir

Also on Guiding Tech
17 Incredible and Stunning HD Nature Wallpapers

Read More

Herşey Ekip Çalışması Hakkında

Günümüzde çoğu modern çok oyunculu oyun, savaşta zafer kazanmak için ekip çalışmasına ve stratejisine odaklanmaktadır. Rakip takımınızı vurmak için düşman hatlarının ötesine geçen tüm silahları kullanamazsınız. Overwatch, çok fazla Team Fortress 2 oyuncunun eğlenebileceği savaşı ve eğlenceli animasyonu birleştiriyor.

Bundan önce zorlu kısım geliyor – kavgada kontrol edebileceğiniz kahramanı seçmek. Tüm karakterlerin kendine has yetenekleri ve silahları vardır. Overwatch, üç sınıf arasından seçim yapmanız için yeterli ayrıntı almanızı sağlar – Tank, Hasar ve Destek.

Overwatch dünya çapında 45 milyon oyuncuya sahip olabilir ve hayal ekibinize bir araya gelmeniz veya katılmanız biraz zaman alabilir.

Sıradaki: Windows 10 PC'nizde hiçbir sıkıntı olmadan Apex Legends'ı başlatmak için mücadele ediyor musunuz? Apex Legends'ın sorunsuzca açılmasını ve çalışmasını sağlayacak bir çözüm listesi hazırladık.