Full HD ve 4K'daki en iyi 13 Apex Legends Duvar Kağıdı

Savaş royale shooter oyunlarının öfkesi orman yangını gibi yayılıyor. Electronic Arts, Apex Legends adlı yeni ve bedava bir savaş royası oyununun başlangıcında oyun stüdyosu Respawn Entertainment ile çalıştı. Oyun anında çarptı ve haftada 25 milyon oyuncunun dikkatini çekmeyi başardı! Apex Legends, Windows tabanlı bilgisayarlarda, Xbox One'da ve PlayStation 4'te ücretsiz olarak oynanabilir.

Apex Legends, Respawn Entertainment tarafından geliştirilen Titanfall evreninde gerçekleşiyor. Şaşırtıcı bir şekilde, savaş kraliyet tarzı oyunda Titans yok. Bunun yerine, eylem insanlar ve Efsaneler adı verilen robotik kahramanlar arasında gerçekleşir – tüm karakterler özel güçler taşır ve öldürücü silahları donatabilir. Tipik bir savaşta üçlü bir ekip bulunabilir ve toplamda 20 takıma dönüşen 60 oyuncuya kadar komisyon oynayabilirsiniz.

Respawn, daha fazla içerik ekleyerek eğlenceyi çoğaltmaya söz veriyor – unlockable Legends, silahlar, temalı ganimet ve daha fazlası. Bu arada, Apex Legends duvar kağıtlarının bir listesini derlemeye karar verdik.

Also on Guiding Tech
Top 13 PUBG Wallpapers in Full HD for PC and Phone

Read More

İşte PC veya Mac'iniz için 1080p ve 4K çözünürlükte en iyi Apex Legends duvar kağıtları.

1. Efsanelerle tanışın

Oyun, silahlarla özel bir güce ve yeteneklere sahip sekiz farklı Legend karakterine sahiptir. Efsaneler Bangalore, Bloodhound, Caustic, Cebelitarık, Yaşam Çizgisi, Mirage, Pathfinder ve Wraith'tir. Takımınız için bir efsane seçmek zor bir iştir.

Duvar Kağıdı indir Full HD çözünürlükte

2. Nefes kesici Savaş Arenası

Apex Legends haritasının heyecan verici bir görüntüsü gerçekten şaşırtıcı. Harita belirlenmiş yağma bölgeleri taşıdığından tipik savaş royası gibi çalışmaz. Apex bayrakları görünürken yağma bölgelerini tespit etmenin zor olduğunu biliyorum. Her bölgedeki ganimet katmanları hakkında bilgi edinmek için Apexmaps.io'ya hızlı bir ziyaret yapın.

4K çözünürlükte duvar kağıdı indir

3. İlk önce, Bir Selfie Alalım

Puan kazanmak için birbirlerini vurmaya başlamadan önce, oyunun eğlence ve takım çalışması için olduğunu hatırlamak önemlidir. Hızlı tempolu bir çekim seansında yorulmuyorsanız, bir saniye ayırın ve çılgın grup sizin için poz edin. Takımınız için hangi kahramanı seçeceğinizi bildiğinizden emin olun.

Duvar Kağıdı indir Full HD çözünürlükte

4. Bazı Kan Susuz

Bloodhound, Yapılar, tuzakları ve ipuçlarını görmesine rağmen diğer oyuncuları ortaya çıkarmasına yardımcı olan “The Allfather'ın Gözü” adlı yeteneği taşıyan teknolojik bir izcidir. Canavar Avcı'nın nihai yeteneği etkinken, Bloodhound'un vizyonu düşmanları ve ayak izlerini aydınlatırken ekranı griye çeviriyordu. Kısaca, zengin ve kana susamış bir avcı.

4K Çözünürlük Duvar Kağıdı indir

5. Müthiş Üç

Kana susamış bir izci, bir avcı ve bir doktor savaşı kazanmak için birçok öldürme puanı alabilecek ölümcül bir takım olabilir. Bu şaşırtıcı şekilde hazırlanmış duvar kağıdını belirten mükemmel bir örnek – ekibinizi akıllıca seçin.

Duvar Kağıdı indir Full HD çözünürlükte

6. Zararı Bilme

Yaşam çizgisi neşeli ve duygusuz görünen, ancak kan çağırmakta tereddüt etmeyen bir savaş doktorudur. Ancak, bu dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek istiyor. Hepimiz değil miyiz? İşte Lifeline'ın yaralı bir askere yardım ettiği güzel bir sanat eseri.

4K çözünürlükte duvar kağıdı indir

7. Çıtayı Yükselt

Bu oyun çocuklara karşı dostça görünmüyor. Her şeye rağmen klonlara yapılan saldırıların nesi var? Bu duvar kâğıdının yeşil tonu tipik bir paralı asker buluşma ortamı veriyor.

4K çözünürlükte duvar kağıdı indir

8. Chill Pill al

Yaşam çizgisi en canlı efsanelerden biridir ve tavrından açıkça anlaşılmaktadır. En hızlı tempolu savaşlarda bile nasıl bir zafer işareti ile poz verdiğini ve ürpertici olduğunu görün.

Duvar Kağıdı indir Full HD

9. Kum tepelerine

Apex Legends oyunu farklı ortamları kapsar ve ıssız alan Rage oyununu hatırlatır. Eğer bu oyunu oynamadıysan eminim Mad Max: Fury Road filmini izlemiş olmalısın.

Duvar Kağıdı indir Full HD çözünürlükte

10. Azizler geliyor

Cebelitarık, rolü korunaklı bir kaleye sahip olan savunma oyuncusu. Ekip üyelerini yapışkan ve tehlikeli durumlardan kurtarmada uzmanlaşmıştır. Babası kendisini ve arkadaşını çamur kaymasından kurtarmaya çalışan bir kolunu kaybettikten sonra hayatını başkalarını kurtarmaya adadı. Ve küçük kızın yüzündeki o gülümseme paha biçilmez bir ödül.

4K çözünürlükte duvar kağıdı indir

11. Chappie, Siz misiniz?

Pathfinder, Chappie filmindeki robotu Chappie'ye hatırlatmıyor mu? Eh, Pathfinder, keşif ve araştırma yerlerinde uzmanlaşmış, oldukça iyimser bir akıllı.

4K çözünürlükte duvar kağıdı indir

12. Askerin Gözü

Anita Williams aka Bangalore, ailesini kaybeden ve hala zorlu bir mücadele veren olağanüstü bir asker. Eğitimi, becerileri ve vahşeti görünüşünden görülebilir.

Duvar Kağıdı indir Full HD çözünürlükte

13. Minimalizm Aşkı İçin

Kostik'in siyah arkaplanı ve beyaz vektör görüntüsü olan bir duvar kağıdı, karanlık mod ve minimalizm sevenler için özel olarak seçildi.

Also on Guiding Tech
12 Best Anime Wallpapers in HD and 4K That You Must Get Now

Read More

Tüm Efsaneler Ölmeli

Apex Efsanelerinin popülaritesi ilk hafta fırladı ve bulaşıcı olduğu ortaya çıktı. Apex Construct adlı benzer bir VR oyunu da Steam'deki oyun sayfasına yapılan ziyaretlerde% 4.000 artış gösterdi. Sadece bu değil, oyun bir haftada 2018'in tamamından daha fazla satış yaptı.

Apex Legends Titan'lara sahip olmayabilir ve Titanfall serisinden farklı olabilir, ancak çok fazla söz veriyor. Oyuncular, ödeme duvarı kilidinin açılabilir parçalarının ve mikro dönüşümlerin Apex Efsanelerinde dik fiyat etiketleri taşıdığını düşünüyor. Bu, EA'nın önümüzdeki aylarda karşılaşacağı en büyük engellerden biri. Özellikle Fortnite ve PUBG ile rekabet etmeyi planlıyorsa.

Apex Legends, PC'deki Origin mağazasından temin edilebilir. Konsollarda oynamak için, oynamak için ilgili Xbox Live ve PlayStation Plus aboneliği gerekir.

Sıradaki: Bu harika Fortnite duvar kağıdını PC'nizde veya Mac'inizde HD ve 4K çözünürlükte kontrol ettiniz mi?