Galaxy A7'nizi, uygulama simgesi simgesi bildirimleri göstermeyecek şekilde nasıl düzeltebilirsiniz (numara gösterilmiyor)

Bazı bildirimlerle ilgili konularla ilgili olarak ne yapmamız gerektiği konusunda bize rehberlik eden # GalaxyA7 sahibi var. Bu kısa sorun giderme makalesi, Galaxy A7'nizde bildirimler veya simge rozetleri oluşturmada sorun yaşarsanız yapmanız gerekenleri paylaşır. Bu gönderiyi faydalı bulacağınızı umuyoruz.

Devam etmeden önce, #Android sorununuza yönelik çözümler arıyorsanız, bu sayfanın altındaki bağlantıyı kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Sorununuzu açıklarken, lütfen ilgili bir çözümü kolayca bulabilmemiz için olabildiğince ayrıntılı olun. Yapabilecekleriniz varsa, lütfen bize nereden başlayacağınıza dair bir fikir vereceğiniz kesin hata mesajlarını ekleyin. Bize e-posta göndermeden önce bazı sorun giderme adımlarını zaten denediyseniz, bunları yanıtladığımızdan emin olun.

içindekiler

 • Sorun # 1: Unlocked Galaxy A7, Verizon ağında çalışmayacak
   • Uygulama tercihlerini sıfırla
   • Ağ Ayarları Sıfırlama
   • Fabrika ayarları
   • Yerel bir Verizon mağazasından yeni bir SIM alın
  • Sorun # 2: Galaxy A7 bildirimleri rastgele çalışmayacaksa ne yapmalısınız?
  • Sorun 3: Bildirimler için uygulama simgesi rozetlerini göstermeyecek Galaxy A7'nizi nasıl düzeltilir (sayı gösterilmez)
    • Önbellek bölümünü temizle
    • Uygulama Simgesini Etkinleştir
   • Bizimle meşgul

   Sorun # 1: Unlocked Galaxy A7, Verizon ağında çalışmayacak

   Filipinler'de yeni bir 2017 kilitli Galaxy A7 satın aldım. ABD'ye döndüğümde Verizon kullanarak iyi çalıştı. Sorunum yoktu. Taşıyıcıları bir ay boyunca AT & T'ye değiştirdim. Yine, telefon harika çalıştı. Kötü hizmet kapsamı nedeniyle Verizon'a geri döndüm. Artık telefon Verizon hizmetine bağlanmayacak. Verizon, telefonun uyumlu olmadığını belirtir. Yine de, sim kartlarını diğer telefonuma koyduğunda bir Motorola Turbo 2, bağlanamazdı. Teknoloji insanlarıyla sorunu düzeltmek için 45 dakika telefondaydılar. Sonunda Motorola'yı işe aldılar ama yine de Galaxy 7 ile çalışmayacaklar. Birkaç ay önce iyi çalıştı ama şimdi değil. Baska öneri? Alaska numaram var ve bunu Washington eyaletinde yapıyorum. Bir Alaska Verizon şirketi denediysem farklı olur muydu?

   Çözüm: Telefonun orijinali Filipinler pazarı için tasarlanmışsa, GSM teknolojisini kullanıyor olmalı, yani Verizon gibi bir CDMA ağına bağlanan bazı sorunlar olabilir. Daha önce bir Verizon ağında çalıştığı gerçeği, iyi bir işaret olsa da, bunun tamamen uyumsuz olmadığı anlamına geliyor. Aşağıda deneyebileceğiniz olası çözümler şunlardır:

   Uygulama tercihlerini sıfırla

   Tüm temel sistem uygulamalarını ve hizmetini etkinleştirdiğinizden emin olmak önemlidir. Bunu yapmak için aşağıdaki adımları izleyin:

   1. Ayarlar uygulamasını açın.
   2. Uygulamalar'a dokunun.
   3. Sağ üstte Diğer ayarlar (üç noktalı simge) üzerine dokunun.
   4. Uygulama tercihlerini sıfırla'yı seçin.
   5. S9 Plus'ınızı yeniden başlatın ve sorunu kontrol edin.

   Ağ Ayarları Sıfırlama

   Yanlış bir ağ yapılandırması veya hatanın sorun arkasında olabilir. Bu olasılığı çözmek için telefonunuzun ağ ayarlarını şu adımlarla sıfırladığınızdan emin olun:

   1. Uygulama ekranını açmak için Ana ekrandan boş bir noktaya hızlıca kaydırın.
   2. Genel Yönetim> Ayarları sıfırla'ya dokunun.
   3. Ağ ayarlarını sıfırla'ya dokunun.
   4. Bir PIN ayarladıysanız, onu girin.
   5. Ayarları sıfırla'ya dokunun. Tamamlandığında bir onay penceresi görünecektir.

   Fabrika ayarları

   Telefonun sıfırlama işlemine dikkat etmelisiniz çünkü telefonun daha sonra ağ kilidini açma kodunu kaybetme olasılığı vardır. Cihazın sıfırlama işleminden sonra kilit açma kodunu kaybedip kaybetmeyeceğinden emin değilseniz, bunu yapmayın. Ağ kilit açma kodları genellikle sistemde geçici olarak değişir, bu yüzden fabrika ayarlarına sıfırlarsanız, orijinal kutudan çıkarılmış fabrika durumunu yazılımla almanız için bir şansınız olur.

   Fabrika ayarlarına sıfırlama da verilerinizi silecektir, bu yüzden dosyalarınızı yapmadan önce yedeklediğinizden emin olun.

   A7'nizi fabrika ayarlarına sıfırlayın:

   1. Dahili bellekteki verileri yedekleyin. Cihazda bir Google hesabında oturum açtıysanız, Hırsızlığa Karşı Korumayı etkinleştirdiniz ve Ana sıfırlama işlemini bitirmek için Google kimlik bilgilerinize ihtiyacınız olacak.
   2. Cihazı kapatın.
   3. Sesi Açma tuşunu ve Ana tuşunu basılı tutun, ardından Güç tuşunu basılı tutun.
   4. Android logosu görüntülendiğinde, tüm tuşları serbest bırakın ('Sistem güncellemesi yükleniyor', yaklaşık 30 – 60 saniye boyunca gösterecektir, ardından Android sistem kurtarma menü seçeneklerini göstermeden önce 'Komut Yok').
   5. “Silme verileri / fabrika ayarlarına sıfırlama” seçeneğini vurgulamak için Sesi kısma tuşuna birkaç kez basın.
   6. Seçmek için Güç düğmesine basın.
   7. 'Evet – tüm kullanıcı verilerini sil' vurgulanana kadar Sesi kısma tuşuna basın.
   8. Ana sıfırlamayı seçmek ve başlatmak için Güç düğmesine basın.
   9. Ana sıfırlama tamamlandığında, “Şimdi sistemi yeniden başlat” vurgulanır.
   10. Cihazı yeniden başlatmak için Güç tuşuna basın.

   Yerel bir Verizon mağazasından yeni bir SIM alın

   Yukarıdaki önerileri yaptıktan sonra işe yaramazsa, yerel Verizon şubenizden yeni bir SIM kart almayı düşünün ve bunun işe yarayıp yaramadığını görün. Mümkünse, bir temsilcisinden telefonunuzu kontrol etmelerini isteyin, özellikle de bir GSM cihazı olduğundan ve Verizon CDMA ağında çalışmak için özel konfigürasyonlara ihtiyaç duyabilir.

   Sorun # 2: Galaxy A7 bildirimleri rastgele çalışmayacaksa ne yapmalısınız?

   Bildirimlerimi ayarlamak için tüm ayarlarımı düzgün bir şekilde ayarlamıştım. Bazen bir bildirim aldığımda bir bildirim aldığımda başka zamanlar bana bildirmediği için bana bildirmediği için bunu çok teşekkür ederim.

   Çözüm: Uygulamaların düzgün bir şekilde ayarlandığı% 100'üyseniz, BadgeProvider uygulamasının verilerini silmeyi düşünmelisiniz. Bu sorun giderme adımı gerçekleştirilerek pek çok bildirim sorunu giderildi. İşte böyle yapıldı:

   1. Ayarlar uygulamasını açın.
   2. Uygulamalar'a dokunun.
   3. Sağ üstte Diğer ayarlar (üç noktalı simge) üzerine dokunun.
   4. Sistem uygulamalarını göster'i seçin.
   5. BadgeProvider uygulamasını bulun ve dokunun.
   6. Depolama'ya dokunun.
   7. Verileri Temizle düğmesine dokunun.
   8. Cihazınızı yeniden başlatın ve sorunu kontrol edin.

   Sorun 3: Bildirimler için uygulama simgesi rozetlerini göstermeyecek Galaxy A7'nizi nasıl düzeltilir (sayı gösterilmez)

   Samsung Galaxy A7'nin geçen gün güncellemesi var. Güncellemeden sonra aramalarım ve metin mesajlarım ses yapmayı keser ve okunmamış bildirimlerin sayısını göstermeyi durdurdu. Sesi düzelttim ve numara simgelerinin açık olduğunu göstermesine rağmen hala gösterilmiyor. Telefonumu yeniden başlattım. Güvenli modda açtım ve simgeleri gösteriyordum. Numara simgelerini tekrar göstermek için ne yapmalıyım? Taylorkaylonie

   Çözüm: Sistem güncellemeleri bazen varsayılan ayarları yenileriyle değiştirebilir. Sorunu çözmek için, deneyebileceğiniz şeyler şunlardır:

   Önbellek bölümünü temizle

   Bir önbellek bölümünün silinmesi, bir güncelleme sonrasında sorun olduğunda gerekli bir sorun giderme adımıdır. Bu, cihazınızın sistem önbelleğinin yenilenmesini sağlar. İşte nasıl yapılacağı:

   1. Cihazı kapatın.
   2. Sesi Açma tuşunu ve Ana tuşunu basılı tutun, ardından Güç tuşunu basılı tutun.
   3. Android logosu görüntülendiğinde, tüm tuşları serbest bırakın ('Sistem güncellemesi yükleniyor', yaklaşık 30 – 60 saniye boyunca gösterecektir, ardından Android sistem kurtarma menü seçeneklerini göstermeden önce 'Komut Yok').
   4. “Önbellek bölümünü sil” seçeneğini vurgulamak için Sesi kısma tuşuna birkaç kez basın.
   5. Seçmek için Güç düğmesine basın.
   6. “Evet” öğesini vurgulamak için Sesi kıs düğmesine basın ve seçmek için Güç tuşuna basın.
   7. Silme önbelleği bölümü tamamlandığında, “Şimdi sistemi yeniden başlat” vurgulanır.
   8. Cihazı yeniden başlatmak için Güç tuşuna basın.

   Uygulama Simgesini Etkinleştir

   Ayrıca, App Icon Badge'ın cihazınızda etkin olduğundan emin olun. İşte nasıl yapılacağı:

   1. Ayarlar uygulamasını açın.
   2. Bildirimler'e dokunun.
   3. Sürgüyü sağa kaydırmak yerine üzerine dokunarak Uygulama simgesi rozetlerini etkinleştirin.
   4. Uygulama Simgesi Rozetleri'ni açmak için kaydırıcıyı sağa hareket ettirin.
   5. Rozet Stili bölümünde, Numarayla göster'i seçin.
   6. Altta Bildirimleri göster'i etkinleştir.
   7. Cihazı yeniden başlat.

    

   Bizimle meşgul

   Cihazınızla ilgili bir sorunla karşılaşan kullanıcılardan iseniz, bize bildirin. Android ile ilgili sorunlar için ücretsiz çözümler sunuyoruz. Bu nedenle, Android cihazınızla ilgili bir sorununuz varsa, bu bağlantıdaki kısa anketi doldurmanız yeterlidir. Yanıtlarımızı bir sonraki yayınlarda yayınlamaya çalışacağız. Hızlı bir yanıt vermeyi garanti edemeyiz. Bu nedenle, sorununuzun zamana duyarlı olması durumunda, lütfen sorununuzu çözmek için başka bir yol bulun.

   Bu gönderiyi yararlı bulursanız, lütfen arkadaşlarınıza kelimelerinizi yayarak bize yardımcı olun. TheDroidGuy'un sosyal ağ varlığına sahip olmasının yanı sıra, Facebook ve Google+ sayfalarımızda topluluğumuzla etkileşim kurmak isteyebilirsiniz.