Galaxy Not 3 On Bilinmeyen Baseband Ve Hayır Imei Nasıl Onarılır

Kötü IMEI veya Null Imei, Samsung Galaxy cihazları için çok yaygın bir sorundur ve Galaxy Note 3 bunun istisnası değildir. Birçok kullanıcı yanlış veya null Imei On Galaxy Note 3 karşılaşma hakkında bildirdi. Bu sorun, kullanıcılar yanlış özel ROM veya firmware flaş ve Imei klasörü bozulduğunda normalde oluşur.

Imei klasörü akıllı telefonlar için çok şey ifade ediyor ve mesaj gönderme, telefon görüşmesi yapma gibi hemen hemen tüm bağlantılardan sorumludur. Yani Imei bozulursa, telefon araması, mesaj gönderme gibi tüm bu şeyler telefon olarak engellenir SIM kartı tanımıyor.

Galaxy Not 3 üzerinde Imei

Ayrıca bakınız – Galaxy Note 3 şarj sorunu çözmek nasıl

Imei bir akıllı telefonun en önemli şey. Bu nedenle, özel bir ROM'u her yanıp söndüğünde, Imei klasörünü yedeklemeniz önerilir. Çünkü telefonun temel amacını engeller, bu da telefon görüşmesi yapar.

Telefon görüşmesi yapamıyorsanız, Imei On Galaxy Not 3'ün yanlış mı yoksa boş olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.> Cihaz Hakkında> öğesine gidin ve ardından Baş Bant sürümü ve IMEI numarasını kontrol edin. Her iki seçeneğin de bilinmediğini görürseniz, imei klasörü bozuktur. Değilse, Galaxy Note 3'ünüzü yeniden başlatın, daha sonra iyi çalışmalıdır.

Galaxy Not 3 On Bilinmeyen Baseband Ve Hayır Imei Fix için Adımlar

Flash farklı özel ROM'lar

Birçok özel ROM, Imei klasörünü otomatik olarak yedekleme yeteneğine sahiptir. Yani bilinmeyen veya null Imei On Galaxy Note 3 ile karşı karşıya iseniz, o zaman başka bir ROM indirin ve flash. Yeni ROM, kaydedilen Imei klasörünü kuracak ve kötü olanla değiştirecektir. Ancak yeni özel ROM'u kurmadan önce verileri silin ve fabrika ayarlarına sıfırlama yapın.

Flash farklı modemler

Bazen Imei On Galaxy Note 3 Imei klasöründe bozuk veya sıfır Imei oluşur. Modem ayrıca bilinmeyen baseband neden olabilir. Bunu düzeltmek için, farklı modemleri indirip kurmanız ve sorun çözülene kadar bunları tek tek yakmanız gerekiyor.