Galaxy Note 3 Sd Kart Okuma Değil Nasıl Onarılır

Bir çok kullanıcı, SD kartla ilgili Galaxy Note 3'te bir sorun yaşıyor. Bu telefonun kullanıcıları aynı zamanda başka birçok problemle de karşı karşıyadır, ancak Galaxy Note 3 Sd Kart Okuma Değil sorunu en yaygın ve çok rahatsız edici olanlardan biridir. Bu sorundan rahatsız olan kullanıcılardan iseniz, burada denemek için bazı adımlar.

Telefonunuzda rastgele yeniden başlatma sorunu, pil drenajı sorunu gibi diğer sorunlarla karşılaşırsanız Galaxy Note 3 Sd Kart Sorunu Okuma dışında, bizi ziyaret edin. Bütün çözümler burada verilmiştir.

Galaxy Not 3 Sd Kart Okuma Değil

Ayrıca bkz. Galaxy Not 3, sorun açılmıyor.

Galaxy Not 3 düzeltmek için adımlar Sd kartı okuma değil

> SD kartı telefondan çıkarınız. Ardından Spotify adlı bir uygulamayı yükleyin. Uygulamayı başlatın ve giriş yapın, SD kartı takın. Spotify'ı kurma problemini çözecektir. Bir sonraki adıma geçmeden önce Spotify'ı kapatın. Bunun için: Uygulama yöneticisine gidin> Spotify'ı bulun ve uygulamayı manuel olarak öldürün. Ancak dikkatli olun, uygulama önbelleğini veya verileri silmeyin.

> USB kablosu ile Galaxy Note 3'ü bilgisayara takın

> Telefonun dahili hafızasında Android / Data klasörüne gidip “com.spotify.mobile.android.ui” adresini bulacaksınız. Kopyalayın ve SD karta yapıştırın. SD kartta Android / Data adlı bir klasör yoksa, oluşturun ve “com.spotify.mobile.android.ui” dosyasını yeni oluşturduğunuz “Android / Data” klasörüne yapıştırın.

> Şimdi telefon belleğinizin Android / Data / “com.spotify.mobile.android.ui” adresine geri dönün. Orada iki klasör ve iki dosya, Kullanıcılar, spotifycache, orbit.settings, prefs göreceksiniz. Spotifycache adlı dosyayı silin.

> Spotify'ı çalıştırın ve çevrimdışı çalma listelerini indirin. Bir pop-up “çalma listeleri desynchronization” mesajıyla görünebilir. Ama endişelenecek bir şey yok, bu olumlu bir işaret. Mesaj kaybolacak ve Spotify başlarsa, başarılı olduğunuzu anlayacaksınız.

> Bu adımların Galaxy Note 3 Okuma Sd Kart sorununu çözmeyi başardığından emin olmak için dahili belleğe gidin ve “com.spotify.mobile.android.ui” dizinini kontrol edin. Herhangi bir değişiklik olmamalı, yani Kullanıcılar ve iki prefs dosyası adında bir klasör görmelisiniz. Ancak dahili bellekteki "spotifycache / storage /" klasöründe, çevrimdışı oynatma listeleri olmalıdır.