Galaxy Note 8 Bluetooth Sorunları Nasıl Düzeltilir

Veri aktarmak için uygulamalar bulunmadan önce bile, Bluetooth resim, video ve müzik ya da diğer dosyaları başkalarıyla paylaşmak için oradaydı. Bluetooth ile kablosuz olarak iki cihaz birbirine bağlanabilir. Otomobilimize veya kulaklıklarımıza kablosuz olarak müzik dinlemek için bağlanmak için genellikle Bluetooth kullanıyoruz. Bir akıllı telefondaki Bluetooth sorunları can sıkıcı olabilir ve Not 8 kullanıcılarının bazıları Bluetooth ile ilgili sorunlarla karşı karşıya kalıyor gibi görünmektedir. Ancak, kolayca çözülebilir. İşte nasıl Galaxy Note 8 Bluetooth sorunları düzeltmek için.

Oku – Galaxy Note 8 İçin En İyi Uygulamalar

Galaxy Note 8 Bluetooth Sorunlarını Düzeltme Yolları

How to Fix Galaxy Note 8 Bluetooth Issues

Bu konuda bildirilen şikayetler şunlardı: – Telefon tarafından tanınmayan Bluetooth cihazları ve eğer görünürlerse bağlanmazlar.

Adım 1 – İlk çözüm için, Bluetooth bağlantısını kesebilir ve daha sonra tekrar deneyip deneyebilirsiniz.

Adım 2 – Sorun devam ederse, Bluetooth önbelleğini temizleyebilirsiniz. Bluetooth önbelleğini temizlemek ve Galaxy Note 8 Bluetooth sorunlarını gidermek için aşağıdaki adımları izleyin:

    Ayarlar’a gidin ve seçeneklerden Uygulama Yöneticisine gidin Tüm sekmeleri görüntülemek için sağa kaydırın Bluetooth sekmesini bulun ve zorla durdurma seçeneğini seçmek için üzerine dokunun Şimdi Önbelleği Temizle üzerine dokunun ve ardından ‘Tamam’ istendiğinde Verileri Temizle üzerine dokunun Çıkın ve sonra Galaxy Note 8’inizi yeniden başlatın.

Adım 3 – Hala sorunlarla karşılaşıyorsanız, akıllı telefonunuzun önbellek bölümünü silmeniz gerekir. Note 8’inizin önbellek bölümünü silmek aynı zamanda sorunları çözmenin mükemmel bir yoludur. Önbellek bölümünü silmek hiçbir veriyi silmez. Telefonunuz sadece hızlı hale gelmekle kalmayacak, bunun gibi küçük sorunlar da çözülecektir. Yapman gerekenler işte burada:

    Verilerinizi önce dahili bellekte yedeklemelisiniz. Hırsızlığa karşı korumalı telefonlarında aktif olanların, işlemi tamamlamak için Google kimlik bilgilerini kullanmaları gerekir. Şimdi Notu Kapatın 8 Bixby düğmesini, Sesi Aç düğmesini ve Gç düğmesini bir arada basılı tutun Ekranınızda görüntülenen Android logosunu gördüğünüz gibi, tüm düğmeleri bırakıp, gezinmek ve vurgulamak için Sesi Kısmak düğmesini kullanmanız gerekir. ‘Önbellek bölümünü sil’ Güç düğmesine basmak seçeneği seçecektir Bir kez daha Ses Azalt düğmesini kullanın ve ‘Evet’i vurguladığınızda seçmek için Güç düğmesini kullanın İşlem başlayacak ve önbellek bölümü silindiğinde’ Sistemi Şimdi Yeniden Başlat ‘vurgulandığında otomatik olarak Güç düğmesini kullanın ve Not 8’i yeniden başlatın.

Bluetooth sorunlarınız çözülecek. Telefonunuzu diğer Bluetooth cihazlarına bağlayabileceksiniz. Galaxy Note 8 Bluetooth sorunlarını çözmek için yukarıdaki yöntemleri kullanın.

Ayrıca okuyun- Galaxy Note 8 Performans Sorunları Nasıl Düzeltilir