Galaxy Note 8 Geliştirici Modunu Nasıl Etkinleştirebilirsiniz?

Samsung Galaxy Note 8, mükemmel bir üretkenlik cihazı olan geniş ekranlı birinci sınıf Android cihazlardan biridir. Diğer telefonlara göre en büyük avantajı, daha rafine bir giriş kontrolüne olanak sağlayan S Pen’idir. Gelişmiş Android kullanıcıları, telefonun geliştirici modunu etkinleştirerek cihaz üzerinde daha fazla kontrol sahibi olabilirler. Bu mod, cihazın performansını etkileyen çeşitli ayarlara sahiptir.

Galaxy Note üzerindeki Geliştirici Modunu etkinleştirmek için 8

    Samsung Galaxy Notunuzu açın. 8. Samsung Not 8 “Uygulama” simgesine gidin ve Ayarları Aç seçeneğine gidin. Ayarlar seçeneğinden, Telefon hakkında öğesini seçin, ardından Yazılım Bilgileri öğesini seçin. “Geliştirici modu etkinleştirildi” yazan mesaj. Geri düğmesini seçin; Ayarlar altında Geliştirici seçenekleri menüsünü göreceksiniz ve Geliştirici seçeneklerini seçin.

Geliştirici Moduna eriştikten sonra yapabileceğiniz birçok faydalı şey vardır.

    USB Hata Ayıklamasını Etkinleştir: Telefonun yazılımını yükseltecek, özel bir ROM kuracak veya telefonu bir Android hata ayıklama aracına bağlayacaksanız gereklidir. daha sonra arka planda çalışan uygulama sayısını sınırlayabilirsiniz. Cihaz animasyonlarını hızlandırın GPS konumunu sahte yapın