Galaxy Note 8 İçin En İyi Uygulamalar

Samsung Galaxy Note 8 büyük ekran, 6 GB RAM, çift tarzı kamera ve geliştirilmiş pil ömrü ile harika bir telefon. Ayrıca, işlevini daha verimli hale getiren S Pen özelliği ile birlikte gelir. Bununla birlikte, doğru uygulamalar olmadan, Samsung Galaxy Note 8 bile tüm ihtişamıyla kullanılmayacaktır. Ek büyük ekran ve birinci sınıf donanım, farklı uygulamaları kullanırken kullanıcı deneyimini geliştirir ve popüler oyunlar oynar. Bu nedenle, telefonunuzdan en iyi şekilde yararlanmak için, Galaxy Note 8 için en iyi uygulamalardan bazıları aşağıdadır.

Ayrıca okuyunuz – Samsung Galaxy Note 8'i Güncelleştirme

Galaxy Note 8 için uygulamalar

Microsoft Office Uygulamaları

Galaxy Note 8 için bir uygulama olarak Microsoft Office, büyük ekran ile birlikte gelen Not 8 için mükemmel bir seçimdir. Word, Excel ve Powerpoint gibi Microsoft uygulamalarını kullanmak kesinlikle daha kolay olacaktır. Bu da Samsung Galaxy Note 8'inizde ofis işlerinizi yapabileceğiniz, sunum yapabileceğiniz, belgeler oluşturabileceğiniz anlamına gelir. 8. Temel ofis işleri için bu uygulamalar sorunsuz bir şekilde çalışır.

Microsoft Office Uygulamaları indirin

LastPass Şifre Yöneticisi

Birkaç yıl önce, insanlar Gmail’e ya da her gün birkaç girişe giriş yaptı. Şimdi, LastPass ile, hesaplarınızın her birini çok sık kontrol edebilir veya giriş yapabilirsiniz. Gmail, Facebook vb. Gibi hesaplarınıza giriş yaparken, LastPass, giriş bilgilerini daha kolay hale getirmek için giriş bilgilerini ayarlar. Giriş bilgilerini web sitelerine ve uygulamalara otomatik olarak doldurur ve tüm şifrelerinizi takip etmeniz gerekmez.

LastPass Password Manager'ı indirin

Sapan

Sling, program yapmanıza, mola zamanını ele almanıza, öngörülemeyen yaprakları yönetmenize, yuva elde etmenizi yönetmenize ve bu uygulama ile yönetebileceğiniz diğer birçok şeye olanak sağlar. Galaxy Note 8 için bu uygulamayı kullanarak, çalışanlarını iyi bilgilendirebilir ve stressiz bir ofis günü geçirebilirsiniz.

Sling indir

Amazon Kindle

Amazon Kindle, e-Kitap okumak için dikkate değer bir platformdur. Dijital formda tonlarca kitap sağlar ve harika bir deneyim sunar – basılı kitap okumak gibi bir şeydir. Bu uygulamayı Galaxy Note 8'inize yükleyerek, favori kitaplarınızı istediğiniz zaman ve her yerde okuyabileceksiniz. Kindle ayrıca ücretsiz e-kitaplar da sunuyor.

Amazon Kindle indirin

Merak

Merak, merakınızı tatmin edebilmeniz için ilginç bulduğunuz konular hakkında birçok bilgi edinmenize yardımcı olabilecek bir uygulamadır. Bu uygulama ile Galaxy Note 8'inizde yepyeni bir bilgi ve içerik dünyasını keşfedebileceksiniz.

Merakı indir

Google sürücü

Google Drive'ı Galaxy Note 8'inize yükleyerek Word, Excel, sunumlar vb. Gibi dosyalar oluşturabilir ve düzenleyebilir ve bunları istediğiniz yerden erişebileceğiniz Google Drive'a kaydedebilirsiniz. Önemli dosyalarınızı kaybetme korkusu olmadan kurtarabileceğiniz tamamen güvenli ve korumalı bir yerdir.

Google Drive'ı indir

Evernote

Not verme konusunda Evernote harika bir uygulamadır. Samsung Galaxy Note 8 büyük bir ekran ile donatılmış olduğundan, bu uygulama sizin için çok daha yararlı olabilir. Bilgilerinizi sistemli bir şekilde yazmanıza, toplamanıza ve muhafaza etmenize yardımcı olabilir. İşleri çabucak saklayabilir ve anında erişemezsiniz.

Evernote'u indirin

Tasker

Tasker, bu görevleri kendiniz yapmak yerine görevlerinizi otomatikleştirmenizi sağlayan bir mobil Android uygulamasıdır. Bu uygulamayı Galaxy Note 8'inizde kullanmanız, kendi elinizdeki çabalara gerek kalmadan görevleri kendi başına yapmak için telefonunuzu eğitme şansınız sağlayacaktır.

Tasker indir

Solid Explorer Dosya Yöneticisi

Solid Explorer'ın Kurulması önemli belgelerin veya dosyaların yönetilmesi için görevlerinizi basitleştirecek ve bunları tek bir yerde düzenli bir şekilde saklayacaktır. Google Drive ve Dropbox gibi çevrimiçi bulut depolama hizmetleri tarafından desteklenir.

Solid Explorer Dosya Yöneticisi'ni indirin

VPN Bulutu

Birisi kimliğini güvende tutmak ve tamamen meraklı gözlerden saklanmak istediğinde, çoğu insan için VPN hizmetleri ilk tercihtir. VPN Cloud, kimliğinizi hemen gizleyen gelişmiş bir uygulamadır ve anonim olarak daha güvenli bir şekilde gezinmenizi sağlar.

VPN Bulutunu İndirin

Gboard – Google Klavye

Samsung Galaxy Note 8 harika ve çok içgüdüsel klavye uygulaması ile geliyor. Ancak, başka bir klavye uygulamasını indirebilirsiniz. Gboard klavye uygulaması, Not 8'iniz için mükemmel bir seçenektir. Çok kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir, bu da yanlış tuşa basmaktan endişe etmeden yazmayı oldukça kullanışlı ve kolay hale getirir.

İndir Gboard – Google Klavye

Google Asistan Başlatıcı

Kolaylığı tercih ederseniz, Google Asistan Launcher, Not 8 telefonunuz için iyi bir seçim olabilir. Bu Google başlatıcısının sınırlı özellikleri var, ancak daha kolay erişime izin veriyor. Bu kullanıcı arayüzü diğer alternatiflere kıyasla çok verimli çalışıyor.

Google Asistan Başlatıcı'yı indirin

SuperBeam / WiFi Doğrudan Paylaşma

SuperBeam kullanarak, dosyalarınızı bir telefondan diğerine çok hızlı ve akıllı bir şekilde aktarabilirsiniz. Not 8 kullanıcıları için şiddetle tavsiye edilir. Anlamak kolay ve onunla çalışmayı kolaylaştıran bir dosya yöneticisi uygulaması gibi.

SuperBeam / WiFi Doğrudan Paylaşımı İndir

PPSSPP – PSP Emulator

 

Samsung Galaxy Note 8 harika bir oyun cihazı olabilir. Harika bir donanıma sahip olduğundan, harika bir oyun deneyimine sahip olacaksınız. PPSSPP Emulator sayesinde neredeyse tüm Sony PSP oyunlarını oynayabilirsiniz.

İndirme – PPSSPP – PSP Emulator

Adobe Tarama – PDF Tarayıcı, OCR

 

Note 8 telefonunuzda çok değerli bir uygulama olabilir. Akıllı telefonunuzu, cihazınızın verimliliğini artıracak kullanışlı bir tarayıcıya dönüştürecektir. Bu tarayıcı uygulamasıyla, makbuzlar, notlar, vb. Gibi herhangi bir belgeyi düzenlenebilir taranmış kopyalara dönüştürebilirsiniz.

Adobe Scan'i İndirin – PDF Tarayıcı, OCR

Erudite Sözlük, Çevirmen & Widget

Not 8'in eğitim amaçlı kullanılması söz konusu olduğunda, Erudite Dictionary & Thesaurus oldukça faydalı olabilir. Belirli dilleri öğrenmek veya belirli bir kelimenin anlamını öğrenmek istiyorsanız, bu uygulama kelimeler veya belirli diller söz konusu olduğunda tüm sorunlarınızı çözebilir. Şu anda, bu uygulama size 10'dan fazla dil öğrenme şansı sunuyor.

Erudite Dictionary, Translator ve Widget'ı İndirin

IQBoxy – Makbuzlar ve Faturalar Tracker, Gider Raporları

Gelirdeki artışla birlikte harcamalar da artacaktır. Bazen masraflarınızı kontrol etmek oldukça zor olabilir. Ancak, bunları izleyebilir ve daha sonra tasarruflarınızı artırmak için bir harita oluşturabilirsiniz. IQBoxy, market alışverişi, aylık ödemeler, faturalar vb. Aylık harcamalarınızı takip etmenize yardımcı olabilir.

IQBoxy indir

Newstab – Güzel NewsReader

Haber bültenleri geldiğinde Newstab uygulaması daha iyi bir alternatif olabilir. Bu uygulamanın size sunacağı kategorilerin geri kalanından grubunuzu, ilgi alanınızı ve diğer tercihlerinizi seçebilirsiniz. Ayrıca çok sevilen web sitelerini de ekleyebilir veya bu uygulama ilgi alanlarınıza göre web siteleri ve haberler alacaktır.

Newstab'ı indirin

Shazam

Shazam uygulaması çok yönlü bir müzik uygulamasıdır. Tek bir çatı altında her şeyi sunuyor. Dinlemek istediğiniz şarkılara istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden kolayca erişebilirsiniz. Radyoda hangi şarkının çaldığından emin değil misiniz? Shazam'ı aç ve cevabı saniyeler içinde alacaksın. Dahası, farklı web sitelerinden veya platformlardan şarkı indirmeniz gerekmeyecek.

Shazam indir

Opera tarayıcısı – haberler ve arama

Opera, Not telefonunuzda varsayılan tarayıcının yerine kullanabileceğiniz bir web tarayıcısıdır. Bu sadece istenen web sayfalarına erişmenize yardımcı olmayacak, aynı zamanda size veri tasarrufu, zaman tasarrufu, video sıkıştırma ve haber beslemeleri gibi pek çok ek özellik sunacaktır. Bu kullanışlı bir okumaya yardımcı olan pürüzsüz bir görünüm ile birlikte gelir. Gelişmiş açıklık için yakınlaştırma özelliği ile birlikte web sitesi içeriği.

Opera tarayıcısını indir

Flipboard – Herhangi Bir Konu İçin Haberler

Belirli bir konuyu takip etmeyi veya sevdiğiniz ünlülerle ilgili haberleri izlemeyi seviyorsanız veya dünyanın dört bir yanından gelen başka bir haber veya haberinizle ilgileniyorsanız, Not 8'iniz için Flipboard uygulamasını deneyebilirsiniz. yalanlar, Flipboard en sevdiğiniz konuyla ilişkilendirilmiş haberleri veya hikayeleri toplayabilir ve tek bir yerde toplayabilir.

Flipboard'u İndir

Yukarıda verilen uygulamalar Galaxy Note 8 için sadece birkaç popüler olanı olsa da, akıllı telefonunuza yükleyebileceğinizden seçim yapabileceğiniz milyonlarca uygulama var.

Ayrıca okuyun – Galaxy Note 8 Uygulamaları Yükleme, Güncelleştirme ve Silme