Galaxy Note 8 Nasıl Güncellenir?

Samsung'un Galaxy Note 8'i piyasada çoktan öfkelendi ve kullanıcılar şirketten daha fazla özellik için hazır olmalı. Yazılım güncellemeleri her zaman önemlidir ve bunlardan kaçınılmamalıdır çünkü kullanıcı deneyimini geliştirirken akıllı telefonlarımızı harici zararlardan korumaya yardımcı olan düzeltmeler ve yamalar ile birlikte gelirler. Galaxy Note 8'i nasıl güncelleyeceğinizi öğrenmek isteyenler için hızlı bir rehber.

Ayrıca bakınız: Galaxy Note 8 On S Kalem Nasıl Kurulur

Galaxy Note 8 Güncelleştirme Adımları

  • Başlamak için, Not 8 ekranınızdaki uygulamaların listesini görmek için yukarı veya aşağı kaydırmanız gerekir.
  • Ardından, Ayarlar'a dokunmanız gerekiyor
  • Ayarlar altında, Yazılım Güncellemesine gitmek zorunda kalacaksınız.
  • Bu sayfada, Güncellemeleri El İle İndir seçeneğini göreceksiniz.
  • Bu seçeneğe dokunun ve Not 8'iniz mevcut güncellemeleri kontrol edecektir.
  • Bir güncelleme varsa, üzerine dokunmanız ve güncellemenin tamamlanmasını beklemeniz gerekir.
  • Güncelleme yoksa sadece eve dokunun ve çıkın

Galaxy Note 8'i güncellemenizi gerektiren bir seçenek olup olmadığını hatırlayın, ardından bir Wi-Fi'ye bağlanmanız gerektiğini ve bağlantının iyi olması gerektiğini unutmayın, aksi takdirde güncellemeniz gerçekleşmeyecektir. Not 8'inizi güncellerken dikkat edilmesi gereken ikinci nokta, pilinizin en az% 50'sinin başka bir güç kaynağına taktığıdır. Büyük bir güncelleme varsa, telefonunuz güncellemenin bir parçası olan birkaç kez yeniden başlatılabilir. Yetersiz bir batarya, telefonunuzdaki güncellemeyi tamamlamaz.

Android Oreo zaten yolda ve Samsung yakında piyasaya sürecek. Çok daha fazla hareket için tokalanın, yukarıdaki adımları izleyin ve Galaxy Note 8'i güncelleyin ve yeni özelliklerin tadını çıkarın.

Ayrıca okuyun – Galaxy Note 8 NFC'yi Etkinleştirme