Galaxy Note 8 oynamak için en iyi en iyi oyunlar

Samsung Galaxy Note 8 büyük bir 6.3 inç AMOLED ekran, oldukça işlevsel ve hızlı Snapdragon 835 işlemci ve iyi bir miktar RAM taşıyan en iyi Android akıllı telefonlardan biridir. Tüm bu özellikler, bu cihazın tüm üst düzey oyunların keyfini çıkarmak için mükemmel olduğunu gösteriyor. Not 8'in ekranı 2960 x 1440 çözünürlükte olup, her küçük detayı oldukça görünür hale getirir. Yani, bu cihazda hangi oyunların daha iyi keyif alabileceğini merak ediyorsanız, makaleyi iyice okuyun. Burada Galaxy Note 8'de oynamak için en iyi en iyi oyunları listeledik.

Ayrıca Bakınız: iPhone 8 ve iPhone 8 Plus için en iyi en iyi uygulamalar

Galaxy Note 8 oynamak için en iyi 7 oyun

boş gurur

Vainglory, Not 8'in sahip olduğu büyük ekranda büyük ölçüde keyifle kullanılabilecek muhteşem bir savaş oyunudur. Bu oyun, yaklaşık 30'dan fazla karakterden oluşan bir kahramanın karakterini seçmenize izin verir ve daha sonra savaş alanına komuta etmeniz gerekir. Kahramanın düşmanları yok etmenin yanı sıra diğer takım arkadaşlarına da bakması gerekiyor. Farklı oyun modları, basit olandan rekabetçiya kadar kullanılabilir. Böylece, istediğinizi seçebilirsiniz. Çok oyunculu çevrimiçi savaş arena oyununda bir ödül kazanma şansı da var.

Vainglory indir

 

WGT Golf oyunu

Eğer Golf oyunu bir diehard hayranı iseniz, WGT Golf oyunu yeni Not 8 zevk için en iyi seçenek. Bu oyun çeşitli zorluklar ile geliyor ve size inanılmaz bir deneyim kazanmanızı sağlar. Bu oyunda işler oldukça zevkli olurken, daha yüksek çözünürlüklere sahip büyük 6.3 inçlik ekran, oyunu daha düzgün bir hale getiriyor. Kullanıcıların orman, sürücüler, takozlar, atıcılar, toplar vb. Başlıklar altında tam bir sanal golf ekipmanı yelpazesi arasından seçim yapmalarını sağlayan çoklu oyun formatları vardır. Tam, punch, chip, flop vb. Gibi tüm gerçekçi golf salıncak seçenekleri de dahildir. oyunda.

WGT Golf oyunu indir

 

Adaletsizlik 2

Tek bir an için asla tekdüze hissetmenize izin vermeyen bir mobil dövüş oyunu. Bu Süpermen ve Batman arasında tam bir dövüş oyunu. Not 8'in güçlü işlemcisi, oyun sırasında herhangi bir gecikme yaşamayacağınızı garanti eder. Dövüş tarzıyla başlayan her şey, yeni karakterler, kahramanların bakışları, kötüler gerçekten keyifli. Oyunda zaman geçtikten ve en iyi DC avcı olmanız gereken birkaç heyecan verici mod vardır.

Adaletsizliği İndir 2

 

Rüzgar-Şövalye

Konsol benzeri bir deneyim sunan Not 8'in büyük ekranında zevk almak için inanılmaz bir oyun. Bu, şeytani Kara Şövalye'nin debriyajından bir prensesi kurtarmanız gereken saf bir macera oyunu. Oyun 50 seviyeleri içerir ve prenses kurtarmak için bu büyük seviyeleri geçmek için çeşitli zorluklarla karşılaşmanız gerekir. Bu aksiyon dolu oyunda, yan duvarlar, çift atlama, yuvarlanma, dalış reklamı gibi çeşitli hareketler var. Oyuna geçerken karakterleri kişiselleştirmenize ve yeni silah ve zırhların kilidini açmanıza izin verilir.

Wind-up Knight'ı indirin

 

Yürüyen Ölüler: Yeni Bir Sınır

Galaxy Note 8 üzerinde oynamak için ilginç oyunlar listesinde başka bir. Bu Galaxy Note 8 daha büyük ekranda çizgi roman tarzı zevk mümkün olacak bir Telltale macera oyunu. Bu bir genç kız Clementine kim bir hikaye hayal edilemez kayıplarla karşılaştı. Ayrıca, adı Javier olan öyküde genç bir adam var, ondan aldığı ailesini pek aramıyor. Yolculuk sırasında ikili tanışmak zorundadır ve onların kaderi birlikte bağlıdır.

Yürüyen Ölüleri İndir: Yeni Bir Sınır

Skullgirls

Bu kesinlikle çok benzersiz ve renkli karakterler ile sarılmış bir 2D dövüş RPG olan Galaxy Note 8 üzerinde oynamak için en iyi oyunlarından biridir. Ve gizemli skullgirls'leri buradan toplamanız, yükseltmeniz ve özelleştirmeniz gerekiyor. Çok sayıda karakteri vardır ve istediğiniz şekilde özelleştirmek için zamanla toplayabilirsiniz. Son olarak, oyun tarzınız için mükemmel hale getirin. Oyun, tüm karakterlerin elle çizilmiş olduğu çarpıcı 2D animasyonları içerir.

Skullgirls indir

 

Zorba: Yıldönümü baskısı

Listemizde, Galaxy Note 8'inizde rahatça kullanabileceğiniz en iyi oyunlardan biri. Burada 15 yaşındaki bir oğlan Jimmy Hopkins karakterini oynayacaksınız. O çok yaramaz ve bozuk ve ufalanan okul Bullworth Akademisi'nin sosyal hiyerarşisinde gezinir. Burada yapacaklarınız Bullies'a dayanıyor, öğretmenler tarafından alınıyor, şakalar yapıyor, kaybediyor ya da kızı kazanıyor ve bir yıl boyunca en kötü okulu hayatta kalabiliyor. Oyun, mükemmel grafikler, sayısız karakterler, sınıf mini oyunlar, gölge ve parçacık efektleri, dinamik aydınlatma vb.

Bully İndir: Yıldönümü baskısı

 

Bunlar Galaxy Note 8'de oynamak için en iyi 7 oyun. Bunlar burada belirtilen oyunların çoğu tamamen ücretsizdir ve Play Store'da mevcut. Bu yüzden, onları yeni Galaxy Note 8'inize getirin ve sonuna kadar keyfini çıkarın.

Ayrıca Bakınız: En iyi çocuk izleme uygulamaları