Galaxy Note 8’de Geliştirici Modunu Etkinleştirme

Samsung Galaxy Note 8, büyük bir üretkenlik cihazı olan büyük ekranlı premium Android cihazlardan biridir. Diğer telefonlara göre ana avantajı, daha rafine bir giriş kontrolü sağlayan S Pen. Gelişmiş Android kullanıcıları, telefonun geliştirici modunu etkinleştirerek cihaz üzerinde daha fazla kontrol sahibi olabilirler. Bu mod, cihazın performansını etkileyen çeşitli ayarlara sahiptir.

Galaxy Note 8’de Geliştirici Modunu etkinleştirmek için

    Samsung Galaxy Note 8’inizi açın. Samsung Note 8 “Uygulama” simgesine gidin ve Ayarlar seçeneğini açın. Ayarlar seçeneğinin altında, Telefon hakkında öğesini seçin, ardından Yazılım Bilgileri öğesini seçin. “Geliştirici modu etkinleştirildi” mesajı görüntülenir. Geri düğmesini seçin, Ayarlar altında Geliştirici seçenekleri menüsünü göreceksiniz ve Geliştirici seçenekleri’ni seçin.

Geliştirici Moduna eriştikten sonra yapabileceğiniz birkaç yararlı şey vardır.

    USB Hata Ayıklamayı Etkinleştir: Telefonun ürün yazılımını yükseltirseniz, özel bir ROM kurarsanız veya telefonu bir Android hata ayıklama aracına bağlarsanız bu gereklidir. arka planda çalışan uygulama sayısını sınırlayabilirsiniz. Cihaz animasyonlarını hızlandırın