Galaxy Note 9’daki QR Kodlarını Tarama

#Samsung #Galaxy # Note9, piyasaya sunulan cihazların Not hattından piyasaya çıkan en yeni modeldir. Bu telefon, hassas giriş kontrolüne olanak sağlayan S Pen denilen kalemle birlikte, mobil cihazlarıyla daha fazlasını yapmak isteyen profesyoneller için tasarlanmıştır.

Ayrıca, telefonun çeşitli QR Kodlarını taramak için kolayca kullanılabilecek bir yerli QR Kod okuyucusu olduğunu da biliyor muydunuz? Bu özelliği kullanmak için öncelikle telefonun Bixby Vision özelliğini etkinleştirmeniz gerekir. Bu özelliği kullanmak için, cihazın bir Wi-Fi veya mobil ağa bağlı olması gerekir. Ayrıca Samsung hesabınıza kaydolmalı ve oturum açmalısınız.

Galaxy Note 9’daki QR Kodlarını Tarama

    Bixby Vision’u etkinleştirmek için, Kamera veya Galeri uygulamasını başlatınBixby Vision’ı ilk kez başlattığınızda, Samsung hesabınıza giriş yapmalısınız. SIGN IN’e dokunun ve ekrandaki talimatları izleyin. Daha önce oturum açtıysanız, bu adım görünmeyecektir. Şartlar ve koşulları okuyup kabul edin ve Tamam’a dokunun. Bixby Vision kullanmak için gerekli uygulamanın izinlerini bırakın. Bir ürünün tanınması ve taranması durumunda kurulumdan sonra mevcut arama simgeleri görünecektir. Bilgilerini okumak için kamerayı QR Koduna yerleştirin.