Galaxy Note İçin Arka Planda YouTube Videoları Nasıl Oynanır 9

YouTube, Galaxy Note 9 telefon sahiplerinin sürekli olarak kullandıkları en popüler uygulamalardan biri haline geldi, çünkü sadece eğlenceli bir video kaynağı sunmakla kalmıyor, aynı zamanda tonlarca öğreticisinin bulunduğu bir eğitim aracı da olabilir. Uygulamadaki videoları izlemek oldukça uygun olsa da, arka planda uygulamayı kullanarak yapılamadığını fark edeceksiniz. Bu, telefon kilitliyken veya diğer uygulamaları kullanırken YouTube uygulamasını kullanamayacağınız anlamına gelir.

Bununla birlikte, bunun son derece etkili olduğu kanıtlanmış olan bunun üstesinden gelmenin birkaç yolu vardır.

İlk yöntem

YouTube videolarını Galaxy Notunuzun arka planında oynatın 9 bir YouTube Premium hesabına abone olmak içindir.

Bu, YouTube Red ve Google Play Müzik’i bir araya getiren 12 aylık bir aboneliktir. Abone olduğunuzda elde ettiğiniz şey reklamsız müzik, reklamsız videolar ve en önemlisi arka planda video oynatmak ve dinlemek.

Ayda 12 dolar harcamak istemiyorsanız, bunu yapmanın başka bir yolu da

gayri resmi bir yol olan Google Chrome uygulamasını kullanarak Galaxy Note 9’unuz için arka planda YouTube videolarını oynatın.

    YouTube uygulamasını açın, ardından oynatmak istediğiniz videoyu açın. Videoyu oynat, ancak tam ekranda oynat. Paylaş düğmesine dokunun, ardından videonun bağlantısını kopyalayın. Google Chrome tarayıcısını açın, ardından bağlantıyı tarayıcıya yapıştırın. Videoyu arka planda oynatmaya devam etmek için Masaüstü modunu seçmeniz gerekir. Bunu yapmak için tarayıcının seçenekler düğmesine (üç dikey nokta) dokunun ve Masaüstü Sitesinin kutusunda bir onay işareti bulunduğundan emin olun. Videonuz yeniden yüklenecek. Video yeniden yüklendikten sonra telefonu kilitlemeye veya farklı bir uygulamaya geçmeye çalışın. YouTube video oynatımı duraklatılacak. Telefonunuzun kilidini açtıktan sonra bildirim panelinden ses kontrolünü açın. Oynat düğmesine dokunun. Telefonu bir kez daha kilitlediğinizde veya farklı bir uygulamayı açtığınızda, YouTube videosu arka planda devam eder.

Temel olarak, bunlar şu anda YouTube videolarını arka planda oynatmanın iki yöntemi. Sürecin uygun olmasını istiyorsanız, YouTube Premium’a abone olmalısınız. Aylık bir abonelikte harcamak istemiyorsanız, Google Chrome’u kullanın.