Galaxy S10 Bixby Düğmesini Nasıl Remap

Samsung Galaxy S10, S8’in fiziksel bir Bixby düğmesinin bulunduğu geleneği takip ediyor. Bu, telefon sahibinin Güney Koreli şirket tarafından geliştirilen bir sanal asistan olan Bixby’ye hemen erişmesini sağlar. Bu düğmenin kullanışlı bir işlevi olsa da, çoğu zaman herkes Bixby kullanmaz. Butonu diğer fonksiyonlar için kullanmak için, bir tuşa bir kez ya da iki kez basarak bir uygulamayı açacak olan tuşun yeniden açılması gerekecektir.

Galaxy S10 Bixby Düğmesini Nasıl Remap

    Settings.Tap Advanced Features.Tap Bixby tuşunu açın. Bixby.Enable’ı açmak için iki kez basın seçeneğini belirleyin.

Galaxy S10’da Hızlı Bir Komut Çalıştırmak İçin Bixby Düğmesini Yeniden Eşleştirme

    Ayarları açın. Gelişmiş Özellikler seçeneğine dokunun. Bixby tuşuna dokunun. Bixby öğesini açmak için iki kez basın seçeneğini belirleyin. Boşsa Hızlı Komutlara Git’e dokunun, sonra Hızlı komutu seçin. Ekranın sağ üstündeki Artı işaretine dokunun.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve problemlerinizi bize göndermekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Ve endişelenme, sorularınız için sizden tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı okuruz ancak hızlı bir cevap vermeyi garanti edemeyiz. Size yardım edebilseydik, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak bu sözcüğü yaymamıza yardımcı olun.