Galaxy S10 dokunmatik ekranın duyarlılığı nasıl değiştirilir | Ekran koruyucu kullanıyorsanız hassasiyeti arttırın

Galaxy S10’unuzda bir ekran koruyucu kullanıyorsanız ve ekranın yavaş ya da tepkisiz olduğunu fark ettiyseniz, ekran duyarlılığını artırmak için Dokunma duyarlılığını açabilirsiniz. Galaxy S10, kapasitif çoklu dokunma teknolojisini kullanıyor, böylece duyarlılığı manuel olarak değiştirme veya ekranı yeniden ayarlama seçeneği bulunmuyor.

Devam etmeden önce, kendi #Android sorununuza çözüm arıyorsanız, bu sayfanın altındaki bağlantıyı kullanarak bizimle iletişime geçebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Sorununuzu tarif ederken, lütfen ilgili çözümü kolayca bulabilmemiz için olabildiğince ayrıntılı olun. Yapabiliyorsanız, lütfen bize nereden başlayacağınız konusunda bir fikir vereceğiniz kesin hata mesajlarını ekleyin. Bize e-posta göndermeden önce bazı sorun giderme adımlarını denediyseniz, bunlardan bahsettiğinizden emin olun, böylece cevaplarımızda atlayabilirsiniz.

Galaxy S10 dokunmatik ekranın duyarlılığı nasıl değiştirilir?

Dokunma hassasiyeti anahtarını açmak için şu adımları izleyin:

    Bir Ana ekrandan, uygulamalar ekranına erişmek için ekranın ortasından yukarı veya aşağı kaydırın. Ayarlar Uygulamasını Açın. Bu kadar! Dokunmatik ekranınızın hassasiyeti şimdi arttırılmalıdır.

 


Bizimle meşgul

Cihazınızla ilgili bir sorunla karşılaşan kullanıcılardan biriyseniz, bize bildirin. Android ile ilgili sorunlara ücretsiz çözümler sunuyoruz, bu yüzden Android cihazınızla ilgili bir sorununuz varsa, bu bağlantıdaki kısa anketi doldurmanız yeterlidir ve cevaplarımızı sonraki yayınlarda yayınlamaya çalışacağız. Hızlı bir yanıt vermeyi garanti edemiyoruz, bu nedenle sorununuz zamana duyarlıysa, lütfen sorununuzu çözmek için başka bir yol bulun.

Bu yayını yararlı bulursanız, lütfen kelimeyi arkadaşlarınıza yayarak bize yardımcı olun. DroidGuy’un sosyal ağ varlığı da var, bu nedenle topluluğumuzla Facebook ve Twitter sayfalarımızda etkileşimde bulunmak isteyebilirsiniz.