Galaxy S10 e-posta nasıl kurulur | e-posta hesabınızı eklemek için kolay adımlar

İlk kez Android kullanıcısıysanız, e-postanızı Galaxy S10 cihazında kurmak istiyorsanız, nereden başlayacağınızı biraz kafa karıştırıcı bulabilirsiniz. Bu kısa eğitici yazıda, bunu yapmak için kolay adımlar boyunca size yol göstereceğiz.

Devam etmeden önce, kendi #Android sorununuza çözüm arıyorsanız, bu sayfanın altındaki bağlantıyı kullanarak bizimle iletişime geçebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Sorununuzu tarif ederken, lütfen ilgili çözümü kolayca bulabilmemiz için olabildiğince ayrıntılı olun. Yapabiliyorsanız, lütfen bize nereden başlayacağınız konusunda bir fikir vereceğiniz kesin hata mesajlarını ekleyin. Bize e-posta göndermeden önce bazı sorun giderme adımlarını denediyseniz, bunlardan bahsettiğinizden emin olun, böylece cevaplarımızda atlayabilirsiniz.

Galaxy S10 e-posta nasıl kurulur | e-posta hesabınızı eklemek için kolay adımlar

Galaxy S10’da e-posta eklemek veya ayarlamak basit ve kolaydır. Hesap bilgilerinizi el ile girmenin yanı sıra, ağır kaldırma işleminin geri kalanı sistem tarafından yapılır. Sonuç olarak, tüm kurulum sadece bir dakika sürecektir. Hesabınız için çok fazla e-posta adresiniz varsa, S10’unuzun mesajlarınızı senkronize etmesi birkaç dakika sürebilir. Bunun dışında çoğu zaman yapmanız gereken tek şey beklemek. Bu nedenle, aşağıda bir e-posta hesabının nasıl ekleneceğine ilişkin adımlar verilmiştir:

    E-posta uygulamanızı açın. Bu eğiticide, Galaxy S10 modelimize önceden yüklenmiş olarak gelen varsayılan Gmail uygulamasını kullanacağız. Sağ üstteki hesap ekle simgesini tıklayın. Hesap ekle bölümüne dokunun. Eklemek istediğiniz hesabı seçin (örneğin Google, Outlook, Yahoo, Exchange, Diğer) .E-posta adresinizi girin. Sonraki e-posta adresinizi girin. E-posta hesabınızın şifresini girin. Devam etmek için hesabınız için doğrulama yöntemini seçin. Kodu girin ve Doğrula düğmesine basın. (Hesabınızda herhangi bir doğrulama yoksa, yalnızca bu adımları yoksayın.) Kabul Edin. Cihazın tüm ayarları doğrulamasını ve mesajlarınızı indirmesini bekleyin.

Tebrikler! Artık e-posta uygulamasında size bir e-posta hesabı eklediniz. Daha fazla e-posta hesabı eklemek istiyorsanız, yukarıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

 


Bizimle meşgul

Cihazınızla ilgili bir sorunla karşılaşan kullanıcılardan biriyseniz, bize bildirin. Android ile ilgili sorunlara ücretsiz çözümler sunuyoruz, bu yüzden Android cihazınızla ilgili bir sorununuz varsa, bu bağlantıdaki kısa anketi doldurmanız yeterlidir ve cevaplarımızı sonraki yayınlarda yayınlamaya çalışacağız. Hızlı bir yanıt vermeyi garanti edemiyoruz, bu nedenle sorununuz zamana duyarlıysa, lütfen sorununuzu çözmek için başka bir yol bulun.

Bu gönderiyi yararlı bulursanız, lütfen kelimeyi arkadaşlarınıza yayarak bize yardımcı olun. DroidGuy sosyal ağ varlığına da sahip olduğundan Facebook ve Twitter sayfalarımızda topluluğumuzla etkileşimde bulunmak isteyebilirsiniz.