Galaxy S10 müzik akışı nasıl düzeltilir? müzik akışında sorun giderme bağlantı kesilmeye devam ediyor

Galaxy S10 müzik akışınız duraklamaya devam ediyor mu? Varsayılan müzik uygulamasını veya üçüncü taraf uygulamasını kullanıyor olsanız da, sorunla ilgili sorun giderme adımları kümesi aynıdır. Bu kılavuzu takip edin ve problemi kısa sürede kolayca çözebilmelisiniz.

Devam etmeden önce, size kendi #Android sorununuza çözüm arıyorsanız, bu sayfanın altındaki bağlantıyı kullanarak bizimle iletişime geçebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Sorununuzu tarif ederken, lütfen ilgili çözümü kolayca bulabilmemiz için mümkün olduğunca ayrıntılı olun. Yapabiliyorsanız, lütfen bize nereden başlayacağınız konusunda bir fikir vereceğiniz kesin hata mesajlarını ekleyin. Bize e-posta göndermeden önce bazı sorun giderme adımlarını denediyseniz, bunlardan bahsettiğinizden emin olun, böylece cevaplarımızda atlayabilirsiniz.

Galaxy S10 müzik akışı nasıl düzeltilir? müzik akışında sorun giderme bağlantı kesilmeye devam ediyor

Galaxy S10 müzik akışı son zamanlarda duraklamaya devam ediyorsa, sorunun nereden geldiğini bilmek için birkaç sorun giderme adımı yapmanız gerekir. Bunu yapmak için aşağıdaki önerilerimizi takip edin.

S10 müzik akışı, duraklama 1’i duraklatmaya devam ediyor: Uygulamayı yeniden başlatın

S10 müzik akışı duraklatmaya devam ederse, yalnızca belirli bir uygulamayı kullanırken, örneğin Spotify ile, meydana getirmek istediğiniz ilk sorun giderme adımı yeniden başlatmaktır. Bunu yapmanın iki yolu var.

Yöntem 1: Son Uygulamalar tuşunu kullanarak bir uygulamayı kapatın

  Ekranınızda, Son Uygulamalar ekran tuşuna dokunun (Giriş düğmesinin solunda üç dikey çizgiye sahip olan) .En Son Uygulamalar ekranı gösterildiğinde, uygulamayı aramak için sola veya sağa kaydırın. Daha önce çalıştırmayı başardıysanız, burada olmalı. Sonra kapatmak için uygulamayı yukarı kaydırın. Bu, onu zorlamaya zorlamalıdır. Orada değilse, tüm uygulamaları da yeniden başlatmak için Tümünü Kapat uygulamasına dokunun.

Yöntem 2: Uygulama Bilgisi menüsünü kullanarak bir uygulamayı kapatın

Bir uygulamayı kapatmaya zorlamanın başka bir yolu da uygulamanın ayarlarının içine girmektir. Yukarıdaki ilk yönteme kıyasla daha uzun bir yol ama aynı derecede etkili. Söz konusu uygulama için önbelleğini veya verilerini silmek gibi başka bir sorun gidermeyi planlıyorsanız bu yöntemi kullanmak istiyorsunuz. İşte böyle yapılır:

  Ayarlar uygulamasını açın.Tap Apps’a dokunun.Diğer ayarlar simgesine (üç nokta simgesi, sağ üst) dokunun. Sistem uygulamalarını gösterme öğesine dokunun.

S10 müzik akışı duraklatmaya devam ediyor # 2: Yazılım sıfırlama işlemi gerçekleştirme

Uygulamanın kendisini yeniden başlattıktan sonra sorun dönerse, yapmak istediğiniz bir sonraki şey yumuşak sıfırlama gerçekleştirmektir. Bu sistemi temizlemeli ve muhtemelen böceklerden de kurtulmalıdır. Bunu yapmak için, Güç ve Ses Azaltma düğmelerini yaklaşık 10 saniye basılı tutun. Telefon yeniden başlatıldıktan sonra, düğmeleri serbest bırakın. Bu, genellikle bir sistem bir süre çalışmaya devam ettiğinde ortaya çıkan hataları temizlemede etkilidir. Hata olasılığını azaltmak için S10’unuzu en az haftada bir kez bu yöntemi kullanarak başlatmanızı öneririz.

Bazı Galaxy S10 için aynı yönteme ulaşmanın biraz farklı bir yolu olabilir. İşte nasıl:

  Güç + Ses Düzeyi düğmelerini yaklaşık 10 saniye basılı tutun veya cihazın gücü dönene kadar basılı tutun. Bakım Önyükleme Modu ekranının görünmesi birkaç saniye bekleyin. Bakım Önyükleme Modu ekranından Normal Önyükleme’yi seçin. Mevcut seçenekler arasında dolaşmak için ses seviyesi düğmelerini, seçmek için sol alt tuşu (ses seviyesi düğmelerinin altında) kullanabilirsiniz. Sıfırlama işleminin tamamlanması için 90 saniye bekleyin.

S10 müzik akışı duraklatmayı devam ettirmeye devam ediyor

S10’unuzun müzik yayını duraklatmaya veya bağlantıyı kesmeye devam ederse, internet bağlantısı zayıf olabilir. MMS gönderirken veya alırken, sohbet ederken veya video görüşmesi yaparken devam eden bağlantı sorunlarınız olup olmadığını kontrol etmeyi deneyin. Bu diğer servislerin benzer aksaklıkları varsa, bu problemin telefonunuz veya uygulamanız değil internet bağlantısı olduğu anlamına gelebilir. Wifi’a (mobil veri kullanıyorsanız) geçmeyi deneyin veya bunun tersi olup olmadığına bakın.

Sorunun mobil veri bağlantısı olduğunu düşünüyorsanız, yardım için şebeke operatörünüzle görüşün.

S10 müzik akışı, 4 numaralı düzeltmeyi duraklatmaya devam ediyor: Uygulama önbelleğini temizleme

Önbelleği silmek, sorunlu bir uygulamayı gidermenin doğrudan yollarından biridir. Eski moda önbellek veya geçici dosyaların neden olduğu küçük hataların düzeltilmesinde genellikle etkilidir. Uygulamada kullanıcı ile ilgili herhangi bir içeriği kaybetmeden güvenle yapılabilir. İşte böyle yapılır:

  Ana ekrana gidin. Apps simgesine dokunun. Ayarlar uygulamasını açın. Apps’ı seçin. Bir sistem veya varsayılan uygulama arıyorsanız, sağ üstteki Daha fazla ayar seçeneğine dokunun (üç nokta simgesi). ve uygun uygulamaya dokunun.Tap Depolama.Tap Önbelleğini Temizle düğmesine dokunun. Cihazı yeniden başlatın ve sorunu kontrol edin.

S10 müzik akışı duraklatan duraklamaya devam ediyor

Bir uygulamanın önbelleğini temizledikten sonra hiçbir şey olmazsa, yapabileceğiniz bir sonraki iyi şey uygulamanın verilerini temizlemektir. Önceki prosedürden farklı olarak, bu uygulamadaki önemli bilgileri veya verileri silebilir. Örneğin, bir mesajlaşma uygulamasıyla ilgili bir sorunu çözmeye çalışıyorsanız, verilerini silmek tüm mesajlarınızı siler. Oyunlar için, bunu yapmak ilerlemenizi silebilir. Önemli şeyleri kaybetmek istemiyorsanız, vaktinden önce yedeklediğinizden emin olun.

  Ana ekrana gidin. Apps simgesine dokunun. Ayarlar uygulamasını açın. Apps’ı seçin. Bir sistem veya varsayılan uygulama arıyorsanız, sağ üstteki Daha fazla ayar seçeneğine dokunun (üç nokta simgesi). ve uygun uygulamaya dokunun. Depolama alanına dokunun. Verileri Temizle düğmesine dokunun. Cihazı yeniden başlatın ve sorunu kontrol edin.

S10 müzik akışı, duraklama 6’yı duraklatmaya devam ediyor: Başka bir uygulama kullan

S10 müzik akışı hala bu noktada duraksamaya devam ediyorsa, kullandığınız müzik uygulamasında bir sorun olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Bazen, kodlama sorunlarının üstesinden gelmek zor olabilir ve geliştiricilerin sorunları çözmesi zaman alabilir. Sorun giderilinceye kadar, bir son kullanıcının yapabileceği en iyi şey alternatif bir uygulamaya geçmektir. Zevkinize bağlı olarak, kullandığınız her şeyin dışında Google Play Store’dan deneyebileceğiniz birçok müzik akışı uygulaması vardır.

S10 müzik akışı duraklatmaya devam ediyor # 7: Ağ ayarlarını sıfırla

Müzik akışı uygulamaları, doğru ağ ayarlarının üstünde sabit bir internet bağlantısı gerektirir. S10’unuzda yanlış ağ yapılandırması varsa, uygun ağ ayarlarına ihtiyaç duyan uygulamalar düzgün çalışmayabilir veya tamamen çalışmayabilir. Tüm ağ ayarlarının kapsandığından emin olmak için, ağ ayarlarını temizlemeyi deneyin.

  Ana ekrandan, Uygulama tepsisini açmak için boş bir yere kaydırın. Genel Yönetim> Sıfırla> Ağ ayarlarını sıfırla öğesine dokunun. Ayarları sıfırla öğesine dokunun. Tamamlandığında bir onay penceresi görünecektir.

S10 müzik akışı, # 8 duraklatmaya devam ediyor: Uygulama tercihlerini sıfırla

Android, çalışmak için diğer uygulamalar tarafından kullanılan varsayılan ayarları ve hizmetleri oluşturmuştur. Bazen, sistem değişiklikleri varsayılan ayarların bozulmasına neden olabilir veya bazı varsayılan uygulamalar yanlışlıkla devre dışı bırakılabilir. Bu durumlardan herhangi biri sorunlara yol açabilir. Tüm varsayılan uygulamaların ve hizmetlerin çalışır durumda olduğundan emin olmak için uygulama tercihlerini aşağıdaki adımlarla sıfırlamayı deneyin:

  Ayarlar uygulamasını açın. Uygulamalar seçeneğine dokunun.

Bu sorun giderme adımı kişisel verilerinizi silmez. Yalnızca şu tercihleri sıfırlar:

  Devre dışı bırakılmış uygulamalarUygulamalar için bildirim kısıtlamalarıDefault uygulamalarUygulamalar için arka plan veri kısıtlamalarıPermission kısıtlamaları

S10 müzik akışı, duraklatmayı sürdürmeye devam ediyor # 9: Kötü uygulamaları kontrol et

Bazen, kötü kodlanmış bir uygulama Android’i etkileyebilir ve sorunlara neden olabilir. Kötü bir üçüncü taraf uygulaması yüklü olup olmadığını kontrol etmek için S10’unuzu güvenli modda çalıştırın. İşte nasıl:

  Cihazı kapatın. Model adı ekranını geçen Güç tuşunu basılı tutun. Ekranda “SAMSUNG” göründüğünde, Güç tuşunu bırakın. Güç tuşunu bıraktıktan hemen sonra, Ses seviyesini azaltma tuşunu basılı tutun. Cihaz yeniden başlatmayı tamamlayana kadar ses kısma tuşu. Güvenli mod, ekranın sol alt köşesinde görüntülenecektir. Güvenli Mod’u gördüğünüzde Ses kısma tuşunu serbest bırakın. ne oluyor.

Güvenli moddayken, telefonunuz yalnızca önceden yüklenmiş uygulamaları çalıştırın. İndirdiğiniz tüm uygulamalar üçüncü taraf olarak kabul edilir ve hiç çalışamaz. Bu nedenle, cihazınız normal çalışıyorsa ve sorun güvenli modda yoksa, kötü bir uygulamanın buna sebep olacağına iddia edebilirsiniz. Güvenli mod, tam olarak uygulamayı belirlemenize yardımcı olamayacağından, tanımlamak için eleme yöntemini kullanmanız gerekir. Bu nasıl yapılır:

  Güvenli moda önyükleme yapın. Sorunu denetleyin. Üçüncü taraf bir uygulamanın suçlu olduğunu onayladığınızda, uygulamaları tek tek kaldırmaya başlayabilirsiniz. En son eklediklerinizle başlamanızı öneririz. Bir uygulamayı kaldırdıktan sonra, telefonu normal moda yeniden başlatın ve sorunu kontrol edin.

S10 müzik akışı duraklatmaya devam ediyor # 10: Fabrika ayarlarına sıfırlama

Bu noktaya kadar hiçbir şey işe yaramadıysa, tüm ayarları varsayılan değerlerine geri döndürmekte tereddüt etmemelisiniz. Sorunun nedeni doğası gereği yazılım ise, fabrika ayarlarına sıfırlama büyük olasılıkla çözecektir. Kaybetmemek için kişisel verilerinizi yedeklediğinizden emin olun.

S10’unuzu fabrika ayarlarına sıfırlamanın iki yolu aşağıdadır:

Yöntem 1: Samsung Galaxy S10’da Ayarlar Menüsü ile nasıl sıfırlanır

Galaxy S10’unuzu silmenin en kolay yolu budur. tek yapmanız gereken Ayarlar menüsüne gitmek ve aşağıdaki adımları takip etmektir. Ayarlar altında herhangi bir sorun yaşamadığınızda bu yöntemi öneriyoruz.

  Kişisel verilerinizin yedeğini alın ve Google hesabınızı kaldırın. Ayarlar uygulamasını açın. Genel yönetim seçeneğine gidin ve dokunun. aksiyon.

Yöntem 2: Donanım düğmelerini kullanarak Samsung Galaxy S10 üzerinde sıfırlama nasıl yapılır

Durumunuz telefon açılmıyorsa veya önyükleme yapıyor ancak Ayarlar menüsüne erişilemiyorsa, bu yöntem yardımcı olabilir. Öncelikle, cihazı Kurtarma Moduna başlatmanız gerekir. Kurtarma işlemine başarıyla eriştikten sonra, uygun ana sıfırlama işlemine başlama zamanı. Kurtarma’ya erişmeden önce bazı denemeler yapmanız gerekebilir, bu nedenle sabırlı olun ve tekrar deneyin.

  Mümkünse, önceden kişisel verilerinizin bir yedeğini alın. Sorununuz bunu yapmanızı engelliyorsa, bu adımı atlayın. Ayrıca, Google hesabınızı kaldırdığınızdan emin olmak istersiniz. Sorununuz bunu yapmanızı engelliyorsa, sadece bu adımı atlayın. Cihazı kapatın. Bu önemli. Kapatamazsanız, hiçbir zaman Kurtarma Moduna ön yükleme yapamazsınız. Cihazı Gç düğmesi üzerinden düzenli olarak kapatamıyorsanız, telefonun pili bitene kadar bekleyin. Ardından Kurtarma Moduna geçmeden önce telefonu 30 dakika şarj edin. Ses Açma ve Bixby tuşlarını aynı anda basılı tutun. Sesi Açma ve Bixby tuşlarını basılı tutarken, Güç düğmesini basılı tutun. menü şimdi görünecektir. Bunu gördüğünüzde, düğmeleri serbest bırakın. ‘Verileri sil / fabrika ayarlarına sıfırla’ seçeneğinin üzerine gelinceye kadar Ses Kısma düğmesini kullanın. ‘Verileri sil / fabrika ayarlarına sıfırla’yı seçmek için Güç düğmesine basın. Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemini onaylamak için

 


Bizimle meşgul

Cihazınızla ilgili bir sorunla karşılaşan kullanıcılardan biriyseniz, bize bildirin. Android ile ilgili sorunlara ücretsiz çözümler sunuyoruz, bu yüzden Android cihazınızla ilgili bir sorununuz varsa, bu bağlantıdaki kısa anketi doldurmanız yeterlidir ve cevaplarımızı sonraki yayınlarda yayınlamaya çalışacağız. Hızlı bir yanıt vermeyi garanti edemiyoruz, bu nedenle sorununuz zamana duyarlıysa, lütfen sorununuzu çözmek için başka bir yol bulun.

Bu gönderiyi yararlı bulursanız, lütfen kelimeyi arkadaşlarınıza yayarak bize yardımcı olun. DroidGuy sosyal ağ varlığına da sahip olduğundan Facebook ve Google+ sayfalarımızda topluluğumuzla etkileşimde bulunmak isteyebilirsiniz.