Galaxy S10 On Internet olmadan Filmler Çevrimdışı Nasıl İzlenir

Galaxy S10’da çevrimdışı ve internet olmadan film izleyebileceğiniz bir yol mu arıyorsunuz? İnan ya da inanma, aslında oldukça kolay! Bunu bir çok nedenden ötürü yapmanız gerekebilir, belki bir yolculuğa çıkacaksınız ve hücresel bağlantısı olmayan alanlardan geçiyorsunuz veya belki de veri planınıza tam uzunlukta bir film indirmek istemiyorsunuz.

Bunu başarmak için sayısız neden var ve neyse ki – dediğimiz gibi – en sevdiğiniz filmleri ve TV şovlarını İnternet bağlantısı olmadan çevrimdışı olarak izlemeye başlamak kolaydır. Ve Galaxy S10’un sahip olduğu alanla, bol miktarda içeriği yerel olarak barındırabilmelisiniz.

Bu nedenle, çevrimdışı görüntüleme için film indirmeye hazırsanız, bizimle birlikte takip ettiğinizden emin olun! Size nasıl adım adım göstereceğiz!

Netflix

Filmleri ve TV şovlarını çevrimdışı izleyebilmenin ilk yolu aslında Netflix’tir. Az bilinen bir seçenek, ancak Netflix aslında çevrimdışı görüntüleme için her türlü içeriği indirmenize izin veriyor. En sevdiğiniz filmleri ve TV şovlarını evde veya işte kablosuz bağlantı üzerinden indirin ve ardından bu içeriği bulunduğunuz yerden yerel olarak yayınlayabilirsiniz.

Adımları takip etmek kolaydır. Netflix uygulamasını Galaxy S10’ınıza indirin ve ardından hesabınızın ilgili kimlik bilgileriyle hesabınıza giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra, telefonunuza indirmek istediğiniz bir şov veya filmi bulun – lisans sözleşmesine bağlı olarak, bazı filmlerin veya TV şovlarının çevrimdışı görüntüleme için kullanılamayabileceğini unutmayın.

Desteklenen bir şov bulduktan sonra, üzerine dokunabilmeniz ve ardından indirmeye başlamak için aşağı ok düğmesine basmanız gerekir. Netflix’ten gerçekten hoşlandığımız şey, içerikte son kullanma tarihi olmaması – filmler ve TV şovları, Netflix’iniz olduğu sürece veya başka bir içeriğe yer açmak için kendiniz kaldırmaya karar verene kadar telefonunuzda çevrimdışı olarak indirilmiş kalır.

Google Play Filmler

İçeriği çevrimdışı olarak Netflix’te indirmek kolaydır, ancak Netflix’teki “eksilerden” biri, mevcut içeriğin büyük ölçüde şirketin sahip olduğu lisans anlaşmalarına bağlı olmasıdır. Bu, yakında Netflix’te Game of Thrones veya Westworld’ü bulamayacağınızı söyledi. Google Play Filmler burada devreye giriyor.

Google Play Filmleri bir tondan daha fazla içeriğe erişebilmenizi sağlar – Game of Thrones serisi, Westworld, The Walking Dead ve Netflix’te görülmeyen birçok özel şov. Google Play Filmler, gösterileri ve filmleri Galaxy S10’ınıza indirmeyi de kolaylaştırır.

Öncelikle, yalnızca bir filmin kiralandığından veya bir TV şovunun (veya sezonunun) satın alındığından emin olmanız gerekir. Ardından, Kütüphane bölümüne tıklayın – satın alınan içerik veya kiralamaya göre kategorilere ayırabilirsiniz – ve ardından küçük resim üzerinde, indirme düğmesine dokunun. İndirmesini bekleyin, ardından çevrimdışı izleyebileceğiniz içeriğe sahipsiniz! Bir film veya TV şovu kiraladıysanız, kiralama içeriğinin birkaç gün sonra kaybolacağını unutmayın; bunların tümü kiralama süresinin dolmasına bağlıdır! Ancak, satın alınan içerik sonsuza kadar indirilmiş kalabilir.

Google Play Filmler kesinlikle sahip oldukları en büyük kütüphane nedeniyle çevrimdışı görüntüleme için film ve TV şovları indirmenin en sevdiğimiz yoludur. Yalnızca geniş değil, aynı zamanda Google Play Filmler kolayca içerik satın almanın veya kiralamanın en ucuz yollarından biridir – her zaman kiralarda ve içeriğin dijital kopyalarında satış yapıyorlar.

Amazon Instant Video

Amazon Videosu

Amazon Videosu da var. Google Play Filmler kadar parlak olmasa da, Amazon Video’da erişebileceğiniz tonlarca içeriğe sahip olduğunuzu göreceksiniz. Netflix gibi, çevrimdışı görüntüleme için içerik indirmenize izin veriyorlar; Ancak, bu içerik Netflix’ten biraz daha sınırlıdır.

Telefonunuzda Amazon Video’nu girip oturum açtığınızda, izlemek istediğiniz bir film veya TV şovu bulmak kadar basit ve Video Ayrıntıları altında, çevrimdışı görüntüleme için İndir düğmesine basın. Amazon Video aboneliği ödendiği sürece bunların cihazınızda ne kadar süre kalacağı konusunda bir sınır olmamalıdır.

Dijital Kopyalar

Zaten sahip olduğunuz içeriğin dijital kopyalarına bakmayı da düşünebilirsiniz. Ücretsiz dijital kopya için bir kod veren içinde bir kayma ile birlikte gelen bol miktarda Blu-Ray ve DVD vardır. Bu kodu çevrimiçi olarak sizi yönlendirdikleri web sitesine gönderebilir ve daha sonra çevrimdışı görüntüleme için S10’unuza indirebilirsiniz.

Bu dijital kopyaya doğrudan sahip olduğunuzdan – ve bu bir kiralama olmadığından – cihazınızdan kaybolma konusunda endişelenmenize gerek yok – yerinizi boşaltmanız gerekene kadar, istediğiniz kadar orada kalacak .

Karar

Bunlar, çevrimdışı görüntüleme için filmleri ve TV şovlarını indirmenin en iyi yollarından bazılarıdır. Gördüğünüz gibi, çoğu platform varsayılan olarak çevrimdışı görüntülemeyi desteklediğinden, yapmak oldukça kolaydır.