Galaxy S10 zil sesi kaydetmek nasıl | Zil sesi indirmek ve ayarlamak için kolay adımlar

Kullanmak istediğiniz birinden bir zil sesi alırsanız, önce onu indirmeli ve cihazınızın dahili deposuna aktarmalısınız. Aşağıdaki adımlarla Galaxy S10’da zil sesini nasıl kaydedeceğinizi öğrenin.

Devam etmeden önce, kendi #Android sorununuza çözüm arıyorsanız, bu sayfanın altındaki bağlantıyı kullanarak bizimle iletişime geçebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Sorununuzu tarif ederken, lütfen ilgili çözümü kolayca bulabilmemiz için mümkün olduğunca ayrıntılı olun. Yapabiliyorsanız, lütfen bize nereden başlayacağınız konusunda bir fikir vereceğiniz kesin hata mesajlarını ekleyin. Bize e-posta göndermeden önce bazı sorun giderme adımlarını denediyseniz, bunlardan bahsettiğinizden emin olun, böylece cevaplarımızda atlayabilirsiniz.

Galaxy S10’da zil sesi nasıl kaydedilir

Galaxy S10’da bir zil sesini kaydetmek için önce onu içeren mesaj dizisini açmanız, sonra kaydetmeniz gerekir. İşte böyle yapılır:

    Bir Ana ekrandan, uygulamalar ekranına erişmek için ekranın ortasından yukarı veya aşağı kaydırın. Mesajlar uygulamasını açın. Varsayılan SMS uygulamasını değiştirmeniz istenirse, onaylamak için YES öğesine dokunun. Gelen Kutusu’ndan, zil sesini içeren mesaja dokunun. Ek kutusunu basılı tutun. Varsayılan olarak, ses dosyası şu klasörlere kaydedilir: Dosyalarım> İndirilenler. Ses dosyasını zil sesi seçeneği olarak görüntülemek için, Dahili depolama> Zil sesleri konumuna getirmeniz gerekir. Bunu yapmak için, dosyaları taşımak için Dosyalarım’ı (Uygulamalar> Samsung> Dosyalarım) kullanabilirsiniz.

Kaydedilen zil sesini kullanmak için:

    Bir Ana ekrandan, uygulamalar ekranına erişmek için ekranın ortasından yukarı veya aşağı kaydırın. Ayarlar uygulamasını açın. Sesler ve titreşime dokunun. önceki ekran. Tonun mavi nokta nedeniyle seçilip seçilmediğini öğreneceksiniz.

 


Bizimle meşgul

Cihazınızla ilgili bir sorunla karşılaşan kullanıcılardan biriyseniz, bize bildirin. Android ile ilgili sorunlara ücretsiz çözümler sunuyoruz, bu yüzden Android cihazınızla ilgili bir sorununuz varsa, bu bağlantıdaki kısa anketi doldurmanız yeterlidir ve cevaplarımızı sonraki yayınlarda yayınlamaya çalışacağız. Hızlı bir yanıt almayı garanti edemiyoruz, bu nedenle sorununuz zamana duyarlıysa, lütfen sorununuzu çözmek için başka bir yol bulun.

Bu gönderiyi yararlı bulursanız, lütfen kelimeyi arkadaşlarınıza yayarak bize yardımcı olun. DroidGuy’un sosyal ağ varlığı da var, bu nedenle topluluğumuzla Facebook ve Twitter sayfalarımızda etkileşimde bulunmak isteyebilirsiniz.