Galaxy S10’a bir ROM kurmak ister misiniz? Şimdi TWRP ile yapabilirsiniz

Akıllı telefonlarınızı maksimuma göre ayarlamak isterseniz, şimdi yeni Samsung Galaxy S10 ve S10 + ‘da yapabilirsiniz. En ünlü özel kurtarma olan TWRP, bu akıllı telefonlarla zaten uyumlu. İşte nasıl indirileceği.

Galaxy S10, yılın bu başlangıcının kahramanlarından biri ve birçokları için pazardaki en iyi akıllı telefon. Samsung, One UI özelleştirme katmanı altında, Android’in son sürümüne sahiptir. Birçok yeni özellik içermesine rağmen, One UI’den hoşlanmayan birçok kullanıcı var. Onlardan biriyseniz ve özel bir ROM denemek istiyorsanız ve zaten Galaxy S10 ve S10 + destekleyen TWRP sayesinde bunu yapabilirsiniz. XDA Geliştiricileri’ndeki meslektaşlarımız takip etmek için adımlar attılar.

AndroidPIT Nexus 5 TWRP downloads

TWRP en popüler özel kurtarma işlemidir ve ROM’ları yüklemenize, tüm bölümleri yedeklemenize, bir silme işlemine izin vermenize izin verir … Karmaşık görünebilecek eylemler ancak cihazınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza izin verir.

Bunlar yeni terminaller olduğu için Galaxy S10 ve S10 + için hala çok fazla ROM yok. En ünlü özel ROM’lardan biri olan LineageOS hala destek sunmuyor, ancak yakında bir gümrüğün yanı sıra bir güncelleme de başlatacaklar.

Galaxy S10 ve S10 için TWRP nasıl indirilir?

Kuruluma başlamadan önce, sadece deneyimli kullanıcıların bunu yapmasını tavsiye ederiz. Ek olarak, şimdilik yalnızca Exynos işlemcili terminallerde kullanılabildiğine dikkat edilmelidir. S10’unuzu Amerika Birleşik Devletleri’nde veya Çin’de, Snapdragon SoC kullandıkları yerde satın aldıysanız, beklemeniz gerekir.

    Galaxy S10 için TWRP’yi buradan indirin Galaxy S10 + için TWRP’yi buradan indirin

Galaxy S10’unuzda özel bir ROM denemek ister misiniz?

Kaynak: XDA Geliştiricileri