Galaxy S10’a nasıl daha fazla parmak izi eklenir | ek parmak izi kaydetmek için kolay adımlar

Galaxy S10’unuza 4 adede kadar parmak izi ekleyebilirsiniz. Zaten parmak izi tanıma ayarını kurduysanız ancak daha fazla parmak izi, belki bir aile üyesi veya iş ortağı kaydetmek istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey aşağıdaki talimatları izlemektir. Yapması kolaydır ve gerçekleştirilmesi birkaç dakika sürmez.

Devam etmeden önce, kendi #Android sorununuza çözüm arıyorsanız, bu sayfanın altındaki bağlantıyı kullanarak bizimle iletişime geçebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Sorununuzu tarif ederken, lütfen ilgili çözümü kolayca bulabilmemiz için olabildiğince ayrıntılı olun. Yapabiliyorsanız, lütfen bize nereden başlayacağınız konusunda bir fikir vereceğiniz kesin hata mesajlarını ekleyin. Bize e-posta göndermeden önce bazı sorun giderme adımlarını denediyseniz, bunlardan bahsettiğinizden emin olun, böylece cevaplarımızda atlayabilirsiniz.

Galaxy S10’da daha fazla parmak izi nasıl eklenir

Aşağıda daha fazla parmak izi ekleme adımları verilmiştir:

    Bir Ana ekrandan, uygulamalar ekranına erişmek için ekranın ortasından yukarı veya aşağı kaydırın. Ayarlar Uygulamasını açın. Ekranı Kilitle. ‘Başka bir şey mi arıyorsunuz?’ Dan bölümünde, Parmak İzleri’ne dokunun. İstenirse, geçerli PIN kodunu, şifreyi veya kalıbı girin. Parmak izi ekle seçeneğine dokunun. İstenirse, geçerli PIN kodunu, şifreyi veya kalıbı girin. Parmak izinizi taramak için ekrandaki talimatları izleyin. İşlem tamamlanana kadar bu adımı gerektiği kadar tekrarlayın. YAPILDI (sağ altta). Şimdi başka bir parmak izi kaydettiniz. Daha fazla eklemek istiyorsanız, sadece 1-8. Adımları tekrarlayın.

 


Bizimle meşgul

Cihazınızla ilgili bir sorunla karşılaşan kullanıcılardan biriyseniz, bize bildirin. Android ile ilgili sorunlara ücretsiz çözümler sunuyoruz, bu yüzden Android cihazınızla ilgili bir sorununuz varsa, bu bağlantıdaki kısa anketi doldurmanız yeterlidir ve cevaplarımızı sonraki yayınlarda yayınlamaya çalışacağız. Hızlı bir yanıt vermeyi garanti edemiyoruz, bu nedenle sorununuz zamana duyarlıysa, lütfen sorununuzu çözmek için başka bir yol bulun.

Bu gönderiyi yararlı bulursanız, lütfen kelimeyi arkadaşlarınıza yayarak bize yardımcı olun. DroidGuy’un sosyal ağ varlığı da var, bu nedenle topluluğumuzla Facebook ve Twitter sayfalarımızda etkileşimde bulunmak isteyebilirsiniz.