Galaxy S10’da ağ ayarları nasıl sıfırlanır | ağ sorunlarını çözmenin kolay yolu Galaxy S10’da ağ ayarları nasıl sıfırlanır

Samsung Galaxy aygıtında herhangi bir tür ağ sorunuyla karşılaştığınızda, yapmanız gereken sorun giderme adımlarından biri, tüm ağ işlevlerini doğru şekilde yapılandırmanızı sağlamaktır. Galaxy S10’daki sıfırlama ağ ayarlarının nasıl sıfırlanacağını bilmek, wifi, Bluetooth veya mobil verilerle ilgili ani ve açıklanamayan sorunlar yaşıyorsanız kullanışlı olabilir.

Samsung Galaxy cihazında bir dizi ağ sorunu olabilir. Çoğu durumda, bu tür sorunlar ağ hataları veya cihazın kendisindeki küçük hatalardan kaynaklanır. Ağ sorunları nedeniyle olanlar, genellikle bir süre sonra kaybolurlar. Uygulamadaki veya yazılımdaki hataların neden olduğu ağ sorunları için, bir kullanıcı bazı sorun giderme işlemlerini yaparak bunları düzeltebilir. Bu durumda yapabileceğiniz şeylerden biri, telefonunuzun ağ ayarlarını sıfırlamaktır. Birçok kişi bu numarayı yaptıktan sonra telefonlarını tekrar çalıştırmada yardımcı oldu. Bu işlem, metin gönderme veya alma veya sesli arama ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız da yapılabilir.

S10’unuzdaki ağ ayarlarını sıfırladığınızda, bunlar oluyor:

    Arka plan veri senkronizasyonuna izin verir. Mobil veri sınırlarını temizler. Tüm Wi-Fi SSID’lerini veya wifi adlarını siler. available.Pplane modunu kapatır. Bluetooth’u kapatır. Veri dolaşımını kapatır. Mobil etkin noktayı kapatır. VPN’i kapatır. Mobil verileri açar.

Devam etmeden önce, kendi #Android sorununuza çözüm arıyorsanız, bu sayfanın altında verilen bağlantıyı kullanarak bizimle iletişime geçebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Sorununuzu tarif ederken, lütfen ilgili çözümü kolayca bulabilmemiz için olabildiğince ayrıntılı olun. Yapabiliyorsanız, lütfen bize nereden başlayacağınız konusunda bir fikir vereceğiniz kesin hata mesajlarını ekleyin. Bize e-posta göndermeden önce bazı sorun giderme adımlarını denediyseniz, bunlardan bahsettiğinizden emin olun, böylece cevaplarımızda atlayabilirsiniz.

Galaxy S10’da ağ ayarları nasıl sıfırlanır | ağ sorunlarını çözmenin kolay yolu

Aşağıda, cihazınızın geçerli ağ kurulumunu temizlemek için kolay adımlar açıklanmaktadır.

    Giriş ekranında, Uygulamalar simgesine dokunun. Ayarlar uygulamasını açın. Genel yönetim’e dokunun. Sıfırla öğesine dokunun. Ağ ayarlarını sıfırla öğesine dokunun. Onaylamak için Ayarları sıfırla öğesine dokunun.

Galaxy S10’daki ağ ayarlarını sıfırlamak, kişisel verilerinizin kaybolmasına neden olmaz. Bunu, önemli bir şeyi kaybedeceğiniz konusunda endişelenmeden güvenle yapabilirsiniz. Umarım, yukarıdaki adımlar yaşadığınız ağ sorununu çözmenize yardımcı olacaktır.

 


Bizimle meşgul

Cihazınızla ilgili bir sorunla karşılaşan kullanıcılardan biriyseniz, bize bildirin. Android ile ilgili sorunlara ücretsiz çözümler sunuyoruz, bu nedenle Android cihazınızla ilgili bir sorununuz varsa, bu bağlantıdaki kısa anketi doldurmanız yeterlidir ve cevaplarımızı sonraki yayınlarda yayınlamaya çalışacağız. Hızlı bir yanıt almayı garanti edemiyoruz. Sorununuz zamana duyarlıysa, lütfen sorununuzu çözmek için başka bir yol bulun.

Bu yayını yararlı bulursanız, lütfen kelimeyi arkadaşlarınıza yayarak bize yardımcı olun. DroidGuy’un sosyal ağ varlığı da var, bu nedenle topluluğumuzla Facebook ve Google+ sayfalarımızda etkileşimde bulunmak isteyebilirsiniz.