Galaxy S10’da ağ ayarları nasıl sıfırlanır | ağ sorunlarını çözmenin kolay yolu Galaxy S10’da ağ ayarlarını sıfırlama

Bir Samsung Galaxy cihazında herhangi bir ağ sorunuyla karşılaştığınızda, yapmanız gereken sorun giderme adımlarından biri, tüm ağ işlevlerini doğru bir şekilde yapılandırdığınızdan emin olmaktır. Wifi, Bluetooth veya mobil verilerde ani, açıklanamayan sorunlar yaşarsanız Galaxy S10’da sıfırlama ağ ayarlarının nasıl sıfırlanacağını bilmek kullanışlı olabilir.

Samsung Galaxy cihazında bir dizi ağ sorunu olabilir. Çoğu durumda, bu tür sorunlara ağ hataları veya cihazın kendisinde bazı küçük hatalar neden olur. Ağ sorunları nedeniyle olanlar, genellikle bir süre sonra kaybolurlar. Uygulama veya yazılımdaki hataların neden olduğu ağ sorunları için, kullanıcı bazı sorun giderme işlemleri yaparak bunları düzeltebilir. Bu durumda yapabileceğiniz şeylerden biri, telefonunuzun ağ ayarlarını sıfırlamaktır. Birçok kişi bu numarayı yaptıktan sonra telefonlarının tekrar çalışmasına yardımcı oldu. Bu yordam, metin gönderme veya alma veya sesli arama ile ilgili bir sorun yaşarsanız da gerçekleştirilebilir.

S10’unuzdaki ağ ayarlarını sıfırladığınızda, bunlar gerçekleşir:

    Arka plan veri senkronizasyonuna izin verir.Tüm veri sınırlarını temizler.Tüm Wi-Fi SSID’lerini veya wifi adlarını siler.Tether bağlı tüm arayüzleri ayırır. Eşleştirilmiş cihazları keser. Uçak modunu kapatır. Bluetooth’u kapatır. Veri dolaşımını kapatır. Mobil hotspot’u kapatır VPN’i kapatır Mobil verileri döndürür. Wi-Fi’yi döndürür.

Devam etmeden önce, kendi #Android sorununuza çözüm arıyorsanız, bu sayfanın altında verilen bağlantıyı kullanarak bizimle iletişime geçebileceğinizi hatırlatmak istiyoruz. Sorununuzu açıklarken, lütfen ilgili çözümü kolayca bulabilmemiz için olabildiğince ayrıntılı olun. Mümkünse, nereden başlayacağımız konusunda bize bir fikir vermek için tam hata mesajlarını ekleyin. Bize e-posta göndermeden önce bazı sorun giderme adımlarını denediyseniz, yanıtlarımızdan atlayabilmemiz için bunlardan bahsettiğinizden emin olun.

Galaxy S10’da ağ ayarları nasıl sıfırlanır | ağ sorunlarını çözmenin kolay yolu

Aşağıda, cihazınızın mevcut ağ kurulumunu temizlemek için kolay adımlar bulunmaktadır.

    Ana ekranda, Uygulamalar simgesine dokunun. Ayarlar uygulaması’nı açın. Genel yönetim’e dokunun. Sıfırla’ya dokunun. Ağ ayarlarını sıfırla’ya dokunun. Onaylamak için Ayarları sıfırla’ya dokunun.

Galaxy S10’daki ağ ayarlarını sıfırlamak kişisel verilerinizin kaybolmasına neden olmaz. Önemli bir şeyi kaybedebileceğinizden endişe etmeden bunu güvenle yapabilirsiniz. Umarım yukarıdaki adımlar, karşılaştığınız ağ sorununu gidermenize yardımcı olur.

 


Bizimle etkileşime geçin

Cihazınızla bir sorunla karşılaşan kullanıcılardan biriyseniz, bize bildirin. Android ile ilgili sorunlara ücretsiz çözümler sunuyoruz, bu nedenle Android cihazınızla ilgili bir sorununuz varsa, bu bağlantıdaki kısa anketi doldurun ve cevaplarımızı sonraki yazılarda yayınlamaya çalışacağız. Hızlı bir yanıt garanti edemeyiz, bu nedenle sorununuz zamana duyarlıysa, lütfen sorununuzu çözmenin başka bir yolunu bulun.

Bu gönderiyi yararlı bulursanız, lütfen kelimeyi arkadaşlarınıza yayarak bize yardımcı olun. TheDroidGuy’un sosyal ağ varlığı da var, bu yüzden Facebook ve Google+ sayfalarımızda topluluğumuzla etkileşim kurmak isteyebilirsiniz.