Galaxy S10’da bir grup nasıl oluşturulur ve ona rehber nasıl eklenir [kolay adımlar]

S10’unuzdaki varsayılan Rehber uygulaması altındaki kullanışlı özelliklerden biri bir grup oluşturma yeteneğidir. Açıkçası, asıl işlevi, kullanıcının grup mesajlaşması amacıyla kolayca bir grup oluşturmasına izin vermektir. Aşağıdaki Galaxy S10’da nasıl grup oluşturulacağını öğrenin.

Devam etmeden önce, size kendi #Android sorununuza çözüm arıyorsanız, bu sayfanın altındaki bağlantıyı kullanarak bizimle iletişime geçebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Sorununuzu tarif ederken, lütfen ilgili çözümü kolayca bulabilmemiz için olabildiğince ayrıntılı olun. Yapabiliyorsanız, lütfen bize nereden başlayacağınız konusunda bir fikir vereceğiniz kesin hata mesajlarını ekleyin. Bize e-posta göndermeden önce bazı sorun giderme adımlarını denediyseniz, bunlardan bahsettiğinizden emin olun, böylece cevaplarımızda atlayabilirsiniz.

Galaxy S10’da bir grup nasıl oluşturulur ve ona rehber nasıl eklenir [kolay adımlar]

Galaxy S10’da bir grup oluşturmak ister misiniz? Kişilerinizden bir grup oluşturmayı ve daha sonra üyelerinizi nasıl ekleyeceğinizi öğrenmek için aşağıdaki adımları izleyin. Ayrıca daha sonra grubun nasıl silineceği konusundaki adımları da ekliyoruz.

    Rehber uygulamasını açın. Sol üst kısımdaki Ayarlar menüsü simgesine dokunun (üç yatay çizgi) Bu grup. Eklemek istediğiniz kişileri seçin.

Bu kadar! Şimdi grubunuzu oluşturdunuz.

Galaxy S10’daki bir grubun silinmesi

Bir grubu daha sonra silmek isterseniz, işte nasıl yapılacağı:

    Rehber uygulamasını açın. Sol üstteki Ayarlar menüsü simgesine dokunun (üç yatay çizgi) .Silmek istediğiniz grubu seçin. Sağ üstteki diğer seçenekler simgesine dokunun (üç nokta) .Grupu sil seçeneğini belirleyin. Oluşturduğunuz grubu silip yalnızca Grup’u seçin. Grubu silmek ve kişileri Rehber listenizden de silmek istiyorsanız, Grup ve üyeler seçeneğini belirleyin.

Bu kısa öğreticinin yardımcı olacağını umuyoruz. Galaxy S10’unuz hakkında daha benzer eğitimler için web sitemizi ziyaret ettiğinizden emin olun.

 


Bizimle meşgul

Cihazınızla ilgili bir sorunla karşılaşan kullanıcılardan biriyseniz, bize bildirin. Android ile ilgili sorunlara ücretsiz çözümler sunuyoruz, bu yüzden Android cihazınızla ilgili bir sorununuz varsa, bu bağlantıdaki kısa anketi doldurmanız yeterlidir ve cevaplarımızı sonraki yayınlarda yayınlamaya çalışacağız. Hızlı bir yanıt vermeyi garanti edemiyoruz, bu nedenle sorununuz zamana duyarlıysa, lütfen sorununuzu çözmek için başka bir yol bulun.

Bu gönderiyi yararlı bulursanız, lütfen kelimeyi arkadaşlarınıza yayarak bize yardımcı olun. DroidGuy sosyal ağ varlığına da sahip olduğundan Facebook ve Twitter sayfalarımızda topluluğumuzla etkileşimde bulunmak isteyebilirsiniz.