Galaxy S10’da bir kişi nasıl düzenlenir (kolay adımlar)

Belirli bir kişideki bazı bilgilerin değiştirilmesi Galaxy S10’da kolayca yapılabilir. Kişilerinizi nasıl düzenleyeceğinize dair bir eğitim arıyorsanız, aşağıdaki adımları izleyin.

NOT: Android 8 ve sonraki sürümlerde, kişileriniz için artık bir mesaj bildirim sesi veya tonu atayamazsınız.

Devam etmeden önce, kendi #Android sorununuza çözüm arıyorsanız, bu sayfanın altında verilen bağlantıyı kullanarak bizimle iletişime geçebileceğinizi hatırlatmak istiyoruz. Sorununuzu açıklarken, lütfen ilgili çözümü kolayca bulabilmemiz için olabildiğince ayrıntılı olun. Mümkünse, nereden başlayacağımız konusunda bize bir fikir vermek için tam hata mesajlarını ekleyin. Bize e-posta göndermeden önce bazı sorun giderme adımlarını denediyseniz, yanıtlarımızdan atlayabilmemiz için bunlardan bahsettiğinizden emin olun.

Galaxy S10’da bir kişi nasıl düzenlenir

Bir kişiyi düzenlemeye başlamak için:

    Bir Ana ekrandan, uygulamalar ekranına erişmek için ekranın ortasını yukarı veya aşağı kaydırın. Kişiler uygulamasını açın. Bir kişi seçin. Düzenle’ye (sol alt) dokunun. Aşağıdakilerden herhangi birini düzenleyin ve Kaydet’e dokunun: Bir kişideki öğeler NameWorkPhone (Duraklama eklemek için (numaralar arasında 2 saniyelik bir gecikme) veya bekleyin, * + # öğesine ve ardından Duraklat veya Bekle’ye dokunun.)

Bizimle etkileşime geçin

Cihazınızla bir sorunla karşılaşan kullanıcılardan biriyseniz, bize bildirin. Android ile ilgili sorunlara ücretsiz çözümler sunuyoruz, bu nedenle Android cihazınızla ilgili bir sorununuz varsa, bu bağlantıdaki kısa anketi doldurun ve cevaplarımızı sonraki yazılarda yayınlamaya çalışacağız. Hızlı bir yanıt garanti edemeyiz, bu nedenle sorununuz zamana duyarlıysa, lütfen sorununuzu çözmenin başka bir yolunu bulun.

Bu gönderiyi yararlı bulursanız, lütfen kelimeyi arkadaşlarınıza yayarak bize yardımcı olun. TheDroidGuy’un sosyal ağ varlığı da var, bu yüzden Facebook ve Twitter sayfalarımızda topluluğumuzla etkileşim kurmak isteyebilirsiniz.