Galaxy S10’da bir kişiye zil sesi atama | bir kişiye zil sesi ayarlamak için kolay adımlar

Bir kişinin zil sesini kişiselleştirmek Samsung cihazlarda çok kullanışlı bir özelliktir. Bu, her gün çok fazla çağrı alanların kimin aradığını belirlemesini kolaylaştırır. Ayrıca, varsayılan olmayan tonları kullanma özgürlüğüne sahip olduğunuz için çağrı almayı da ilginç hale getirir. Bu kısa öğreticide, Galaxy S10’daki bir kişiye nasıl zil sesi atayacağınızı öğrenin.

Devam etmeden önce, kendi #Android sorununuza çözüm arıyorsanız, bu sayfanın altında verilen bağlantıyı kullanarak bizimle iletişime geçebileceğinizi hatırlatmak istiyoruz. Sorununuzu açıklarken, lütfen ilgili çözümü kolayca bulabilmemiz için olabildiğince ayrıntılı olun. Yapabiliyorsanız, lütfen bize nereden başlayacağınıza dair bir fikir verdiğiniz hata mesajlarını ekleyin. Bize e-posta göndermeden önce bazı sorun giderme adımlarını denediyseniz, yanıtlarımızdan atlayabilmemiz için bunlardan bahsettiğinizden emin olun.

Galaxy S10’daki bir kişiye zil sesi nasıl atanır

Galaxy S10’daki bir kişiye nasıl zil sesi atayacağınızı merak ediyor musunuz? Bunu yapmak için aşağıdaki adımları izleyin.

    Kişiler uygulamasını açın Kişiyi bulun ve seçin. Tamam’a dokunarak zil sesini ayarlayın. Altta, değişikliği onaylamak için Kaydet üzerine dokunmayı unutmayın.

Tebrikler, artık kişiniz için bir zil sesi ayarladınız.

NOT: Bazı kişiler zil seslerini değiştirme seçeneğine sahip olmayabilir, çünkü bu seçenek üzerinde çalıştığınız kişinin türüne bağlıdır. Genel olarak, denediğimiz tüm kişiler (Samsung hesabı, Telefon, SIM, Google, vb.), Her biri için kişiselleştirilmiş zil sesi ayarlamamıza izin verir, böylece iyi olmalısınız.

 


Bizimle etkileşime geçin

Cihazınızla bir sorunla karşılaşan kullanıcılardan biriyseniz, bize bildirin. Android ile ilgili sorunlara ücretsiz çözümler sunuyoruz, bu nedenle Android cihazınızla ilgili bir sorununuz varsa, bu bağlantıdaki kısa anketi doldurun ve cevaplarımızı sonraki yazılarda yayınlamaya çalışacağız. Hızlı bir yanıt garanti edemeyiz, bu nedenle sorununuz zamana duyarlıysa, lütfen sorununuzu çözmenin başka bir yolunu bulun.

Bu gönderiyi yararlı bulursanız, lütfen kelimeyi arkadaşlarınıza yayarak bize yardımcı olun. TheDroidGuy’un sosyal ağ varlığı da var, bu yüzden Facebook ve Twitter sayfalarımızda topluluğumuzla etkileşim kurmak isteyebilirsiniz.