Galaxy S10’da e-posta mesajları nasıl silinir | e-postaları temizlemek için kolay adımlar

Galaxy S10’da e-posta mesajlarını silmek kolaydır. İstenmeyen e-postalardan kurtulmaya veya eskileri silmeye çalışsanız da, bu kısa kılavuz e-posta kutunuzu nasıl temizleyeceğiniz konusunda size yardımcı olacaktır.

Devam etmeden önce, size kendi #Android sorununuza çözüm arıyorsanız, bu sayfanın altındaki bağlantıyı kullanarak bizimle iletişime geçebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Sorununuzu tarif ederken, lütfen ilgili çözümü kolayca bulabilmemiz için olabildiğince ayrıntılı olun. Yapabiliyorsanız, lütfen bize nereden başlayacağınız konusunda bir fikir vereceğiniz kesin hata mesajlarını ekleyin. Bize e-posta göndermeden önce bazı sorun giderme adımlarını denediyseniz, bunlardan bahsettiğinizden emin olun, böylece cevaplarımızda atlayabilirsiniz.

Samsung Galaxy S10’da bir e-posta mesajı nasıl silinir

Yalnızca bir e-posta mesajı seçmeye çalışıyorsanız, işte böyle yapılır.

    Bir Ana ekrandan, uygulamalar ekranına erişmek için ekranın ortasından yukarı veya aşağı kaydırın. E-posta uygulamasını açın. Uygun Gelen Kutusu’ndayken, Daha Fazla simgesine dokunun. (E-posta hesaplarını değiştirmek istiyorsanız, sağ üstteki Menü simgesine dokunup e-posta adresini seçin.) Silmek istediğiniz mesajı seçin. Sağ alt köşede bulunan Sil’e dokunun. Onaylamak için Sil’e dokunun.

Samsung Galaxy S10’daki tüm e-posta mesajları nasıl silinir?

Tüm e-posta mesajlarını silmek istiyorsanız, aşağıdaki adımları izleyin:

    Bir Ana ekrandan, uygulamalar ekranına erişmek için ekranın ortasından yukarı veya aşağı kaydırın. E-posta uygulamasını açın. Uygun Gelen Kutusu’ndayken, Daha Fazla simgesine dokunun. (E-posta hesaplarını değiştirmek istiyorsanız, sağ üstteki Menü simgesine dokunup e-posta adresini seçin.) Silmek istediğiniz mesajı seçin. Tüm mesajları silmek için, ekranın sol üst köşesinde bulunan Tüm öğesine dokunun. Sağ alt köşede bulunan öğesine dokunun. Onaylamak için Sil öğesine dokunun.

 


Bizimle meşgul

Cihazınızla ilgili bir sorunla karşılaşan kullanıcılardan biriyseniz, bize bildirin. Android ile ilgili sorunlara ücretsiz çözümler sunuyoruz, bu nedenle Android cihazınızla ilgili bir sorununuz varsa, bu bağlantıdaki kısa anketi doldurmanız yeterlidir ve cevaplarımızı sonraki yayınlarda yayınlamaya çalışacağız. Hızlı bir yanıt vermeyi garanti edemiyoruz, bu nedenle sorununuz zamana duyarlıysa, lütfen sorununuzu çözmek için başka bir yol bulun.

Bu gönderiyi yararlı bulursanız, lütfen kelimeyi arkadaşlarınıza yayarak bize yardımcı olun. DroidGuy sosyal ağ varlığına da sahip olduğundan Facebook ve Twitter sayfalarımızda topluluğumuzla etkileşimde bulunmak isteyebilirsiniz.