Galaxy S10’da e-posta mesajlarını silme | e-postaları temizlemek için kolay adımlar

Galaxy S10’da e-posta mesajlarını silmek kolaydır. İster istenmeyen e-postalardan kurtulmaya çalışın, ister eski e-postaları silin, bu kısa kılavuz e-posta gelen kutunuzu nasıl temizleyeceğiniz konusunda size yardımcı olacaktır.

Devam etmeden önce, kendi #Android sorununuza çözüm arıyorsanız, bu sayfanın altında verilen bağlantıyı kullanarak bizimle iletişime geçebileceğinizi hatırlatmak istiyoruz. Sorununuzu açıklarken, lütfen ilgili çözümü kolayca bulabilmemiz için olabildiğince ayrıntılı olun. Yapabiliyorsanız, lütfen bize nereden başlayacağınıza dair bir fikir verdiğiniz hata mesajlarını ekleyin. Bize e-posta göndermeden önce bazı sorun giderme adımlarını denediyseniz, yanıtlarımızdan atlayabilmemiz için bunlardan bahsettiğinizden emin olun.

Samsung Galaxy S10’da bir e-posta mesajı nasıl silinir

Yalnızca bir e-posta mesajı seçmeye çalışıyorsanız, işte böyle yapılır.

    Bir Ana ekrandan, uygulamalar ekranına erişmek için ekranın ortasını yukarı veya aşağı kaydırın. E-posta uygulamasını açın. (E-posta hesaplarını değiştirmek istiyorsanız, sağ üstteki Menü simgesine dokunup e-posta adresini seçmeniz yeterlidir.) Silmek istediğiniz mesajı seçin. Sağ alt köşede bulunan Sil’e dokunun. Onaylamak için Sil’e dokunun.

Samsung Galaxy S10’daki tüm e-posta mesajlarını silme

Tüm e-posta mesajlarını silmek istiyorsanız, şu adımları izleyin:

    Bir Ana ekrandan, uygulamalar ekranına erişmek için ekranın ortasını yukarı veya aşağı kaydırın. E-posta uygulamasını açın. (E-posta hesaplarını değiştirmek istiyorsanız, sağ üstteki Menü simgesine dokunup e-posta adresini seçmeniz yeterlidir.) Silmek istediğiniz mesajı seçin. Tüm mesajları silmek için ekranın sol üst köşesinde bulunan Tümü’ne dokunun. Sağ alt köşede bulunan Sil’e dokunun. Onaylamak için Sil’e dokunun.

 


Bizimle etkileşime geçin

Cihazınızla bir sorunla karşılaşan kullanıcılardan biriyseniz, bize bildirin. Android ile ilgili sorunlara ücretsiz çözümler sunuyoruz, bu nedenle Android cihazınızla ilgili bir sorununuz varsa, bu bağlantıdaki kısa anketi doldurun ve cevaplarımızı sonraki yazılarda yayınlamaya çalışacağız. Hızlı bir yanıt garanti edemeyiz, bu nedenle sorununuz zamana duyarlıysa, lütfen sorununuzu çözmenin başka bir yolunu bulun.

Bu gönderiyi yararlı bulursanız, lütfen kelimeyi arkadaşlarınıza yayarak bize yardımcı olun. TheDroidGuy’un sosyal ağ varlığı da var, bu yüzden Facebook ve Twitter sayfalarımızda topluluğumuzla etkileşim kurmak isteyebilirsiniz.