Galaxy S10’da metin mesajı bildirim ayarları nasıl yapılır | SMS tonlarını yapılandırmak için kolay adımlar

Galaxy S10’da metin bildirimlerini nasıl ayarlayacağınızı merak ediyor musunuz? Bu makale size bunu yapma adımlarını verir. Aşağıdaki talimatları izlediğinizden emin olun.

Devam etmeden önce, kendi #Android sorununuza çözüm arıyorsanız, bu sayfanın altındaki bağlantıyı kullanarak bizimle iletişime geçebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Sorununuzu tarif ederken, lütfen ilgili çözümü kolayca bulabilmemiz için olabildiğince ayrıntılı olun. Yapabiliyorsanız, lütfen bize nereden başlayacağınız konusunda bir fikir vereceğiniz kesin hata mesajlarını ekleyin. Bize e-posta göndermeden önce bazı sorun giderme adımlarını denediyseniz, bunlardan bahsettiğinizden emin olun, böylece cevaplarımızda atlayabilirsiniz.

Kısa mesaj bildirim ayarları nasıl yapılır?

Kısa mesaj bildirimlerinizi ayarlamadan önce, uygulamalarınızın en son sürüm için geçerli olan aşağıdaki adımları izlediğinden emin olun. Bunu yaptıktan sonra, istediğiniz ayarları yapılandırmak için aşağıdaki adımları izleyin.

    Bir Ana ekrandan, uygulamalar ekranına erişmek için ekranın ortasından yukarı veya aşağı kaydırın. Mesajlar uygulamasını açın. Varsayılan SMS uygulamasını değiştirmeniz istenirse, onaylamak için YES’e dokunun. Menü simgesine dokunun (orta-sağ) .Tap Ayarları. Düğmeyi açtıktan sonra yapılandırılacak çok şey var:
    Açmak veya kapatmak için Uygulama simgesi rozetlerine dokunun. Açık olduğunda, uygulama simgesinde, kaçırmış olabileceğiniz bir bildirim olduğunu belirten küçük bir nokta belirir. Kategoriler bölümünden, aşağıdakilerden birini seçin:
    Genel bildirimlerYeni mesajlar Yapılandırmak için aşağıdakilerden birini seçin (Kullanılabilir seçenekler değişebilir): Bildirim stili. (Ardından istediğiniz seçeneği seçin (örn., Ses ve açılır, Ses, Sessiz, Sessiz ve simge durumuna küçültülmüş) .Ses (İstediğiniz seçeneği seçin (örneğin, Varsayılan, Sessiz, vb.). Açık veya kapalı.) Uygulama simgesi rozetleri (Açmak veya kapatmak için dokunun.) Ekranı kilitle (simgesine dokunup sonra istediğiniz seçeneği belirleyin (örn., İçeriği göster, İçeriği gizle, bildirimleri gösterme). Yoksay açık veya kapalı.)

 


Bizimle meşgul

Cihazınızla ilgili bir sorunla karşılaşan kullanıcılardan biriyseniz, bize bildirin. Android ile ilgili sorunlara ücretsiz çözümler sunuyoruz, bu yüzden Android cihazınızla ilgili bir sorununuz varsa, bu bağlantıdaki kısa anketi doldurmanız yeterlidir ve cevaplarımızı sonraki yayınlarda yayınlamaya çalışacağız. Hızlı bir yanıt vermeyi garanti edemiyoruz, bu nedenle sorununuz zamana duyarlıysa, lütfen sorununuzu çözmek için başka bir yol bulun.

Bu gönderiyi yararlı bulursanız, lütfen kelimeyi arkadaşlarınıza yayarak bize yardımcı olun. DroidGuy’un sosyal ağ varlığı da var, bu nedenle topluluğumuzla Facebook ve Twitter sayfalarımızda etkileşimde bulunmak isteyebilirsiniz.