Galaxy S10’da nasıl fotoğraf gizlenir | Güvenli Klasörü ayarlamak, gizlemek veya göstermek için kolay adımlar

Galaxy S10’da fotoğraf gizlemenin bir yolunu mu arıyorsunuz? Bu kısa öğretici yardımcı olmalı. Bu eğitimde üçüncü parti bir uygulama yüklemeniz gerekmez, böylece cihazınızın güvenliğini riske atmaz.

Devam etmeden önce, size kendi #Android sorununuza çözüm arıyorsanız, bu sayfanın altındaki bağlantıyı kullanarak bizimle iletişime geçebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Sorununuzu tarif ederken, lütfen ilgili çözümü kolayca bulabilmemiz için olabildiğince ayrıntılı olun. Yapabiliyorsanız, lütfen bize nereden başlayacağınız konusunda bir fikir vereceğiniz kesin hata mesajlarını ekleyin. Bize e-posta göndermeden önce bazı sorun giderme adımlarını denediyseniz, bunlardan bahsettiğinizden emin olun, böylece cevaplarımızda atlayabilirsiniz.

Galaxy S10’da nasıl fotoğraf gizlenir | Güvenli Klasörü ayarlamak için kolay adımlar

Fotoğrafları Galaxy S10’da gizlemek kolaydır. Fotoğrafları ilk kez deneyip gizlemeye başladığınızda, nasıl yapılacağını öğrenin.

Fotoğraflar Galaxy S10’da nasıl gizlenir Adım # 1: Güvenli Klasörü Etkinleştir

Galaxy S10’daki fotoğrafları gizlemek için yapmanız gereken ilk şey Secure Folder’ı ayarlamak. Bu klasör resimlerinizi, özel belgelerinizi ve hatta bazı uygulamaları saklamanıza izin verir. Bu klasör gizlenir ve yalnızca kilit türünü girdikten sonra erişilebilir.

    Ayarlar uygulamasını açın. Kilit ekranı ve güvenlik veya Biyometri ve güvenlik seçeneğini belirleyin. Güvenli Klasöre dokunun ve Samsung hesabınıza giriş yapın. Samsung Giriş bilgilerinizi SIGN INEnter’u seçin ve ardından SIGN IN’i seçin. (Samsung hesabınız yoksa, HESAP OLUŞTUR seçeneğini seçin, ardından adımları izleyin) Güvenli Klasörünüz için kullanmak istediğiniz kilitleme yöntemini seçin.

Galaxy S10’daki fotoğrafları gizleme Adım # 2: Fotoğrafları Güvenli Klasöre Taşı

Güvenli Klasörü ayarladıktan sonra Ana ekrana dönebilir ve buradan Güvenli Klasörü açabilirsiniz. Adı geçen klasörü açtıktan sonra, Dosya ekle seçeneğine dokunarak fotoğrafları ona aktarın. Bunu yaptıktan sonra, bu dosyalara yalnızca Güvenli Klasör açıldıktan sonra erişilebilecektir.

Güvenli Klasör nasıl gizlenir

Başkalarının fotoğraflarınızı veya herhangi bir şeyi gizlemek için Güvenli Klasör kullandığınızı bilmesini istemiyorsanız, Ana Sayfa veya Uygulama ekranından da gizleme seçeneğiniz vardır. İşte nasıl:

    Ayarlar uygulamasını açın. Ekranı ve güvenliği kilitle veya Biyometri ve güvenlik Kilitle seçeneğini seçin Güvenli Klasörü Seçin Güvenli Klasörü Gizle Onaylamak için Tamam’ı seçin

Gizli Güvenli Klasöre nasıl erişilir

Gizli Güvenli Klasörünüze nasıl erişeceğinizi merak ediyorsanız, aşağıdaki adımları izleyin:

    Ayarlar uygulamasını açın. Ekran ve güvenliği kilitleyin. Güvenli Klasöre dokunun. Ekranın altındaki Güvenli Klasör simgesine dokunun, ardından kilit açma düzeninizi, şifrenizi veya şifrenizi girin

Bu kadar! Artık fotoğraflarınızı Galaxy S10’da gizlemek için ihtiyacınız olan her şeye sahipsiniz. Bu makalenin yardımcı olacağını umuyoruz.

 


Bizimle meşgul

Cihazınızla ilgili bir sorunla karşılaşan kullanıcılardan biriyseniz, bize bildirin. Android ile ilgili sorunlara ücretsiz çözümler sunuyoruz, bu yüzden Android cihazınızla ilgili bir sorununuz varsa, bu bağlantıdaki kısa anketi doldurmanız yeterlidir ve cevaplarımızı sonraki yayınlarda yayınlamaya çalışacağız. Hızlı bir yanıt vermeyi garanti edemiyoruz, bu nedenle sorununuz zamana duyarlıysa, lütfen sorununuzu çözmek için başka bir yol bulun.

Bu gönderiyi yararlı bulursanız, lütfen kelimeyi arkadaşlarınıza yayarak bize yardımcı olun. DroidGuy sosyal ağ varlığına da sahip olduğundan Facebook ve Twitter sayfalarımızda topluluğumuzla etkileşimde bulunmak isteyebilirsiniz.