Galaxy S10’da ön kamera nasıl gizlenir | delme deliği kamerasını çıkarmanın kolay yolları

Apple’ın liderliğini takiben Samsung dahil birçok telefon üreticisi ürünlerini ekranın içinde bulunan ön kamera ile tasarladı. Ancak Apple’ın tasarımını tam olarak kopyalamamak için Samsung, ön kamerayı barındırmak için delgi deliği tasarımını kullanmayı seçti. Beklendiği gibi, fikir gibi pek çok insan. Onlardan biriyseniz ve Galaxy S10’daki ön kamerayı gizlemek istiyorsanız, bunu yapmanın iki yolu vardır. Ön kamera delme deliğinin bir donanım tasarımı olduğunu ve bu konuda yapabileceğiniz çok fazla şey olduğunu unutmayın. Ekrandan tamamen kaldırmak için hiçbir yolu yoktur. Aşağıdaki yöntemler, kullandığınız görüntüleme moduna veya uygulamaya bağlı olarak her zaman çalışmayabilir.

Devam etmeden önce, kendi #Android sorununuza çözüm arıyorsanız, bu sayfanın altındaki bağlantıyı kullanarak bizimle iletişime geçebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Sorununuzu tarif ederken, lütfen ilgili çözümü kolayca bulabilmemiz için olabildiğince ayrıntılı olun. Yapabiliyorsanız, lütfen bize nereden başlayacağınız konusunda bir fikir vereceğiniz kesin hata mesajlarını ekleyin. Bize e-posta göndermeden önce bazı sorun giderme adımlarını denediyseniz, bunlardan bahsettiğinizden emin olun, böylece cevaplarımızda atlayabilirsiniz.

Galaxy S10’da ön kamera nasıl gizlenir | delme deliği kamerasını çıkarmanın kolay yolları

Aşağıda Galaxy S10’daki ön kamerayı gizlemenin yolları var

Galaxy S10 1’deki ön kamera nasıl gizlenir 1: Üst çerçeveyi büyütün

Samsung, bazı Galaxy S10 sahiplerinin ekrandaki delikli kamerayı beğenmeyebileceğini ve bu yüzden gizlemek için kullanabileceğiniz bir seçenek olduğunu fark etti. Bu mükemmel bir seçenek değil, ancak gözlerinizi ön kamera deliğini algılamamadan aldatmanın yollarından biri. Cihazınızın Ayarlar menüsüne girmeniz ve ön kamerayı oradan gizlemeniz yeterlidir. Bunlar Galaxy S10’da ön kamerayı gizleme adımları:

    Giriş ekranında, Uygulamalar simgesine dokunun. Açık Ayarlar uygulaması. Tam ekran uygulamalar öğesine dokunun. Ön kamerayı gizleyin.

Bunu yaptıktan sonra, ekranın üstündeki çerçeve daha da büyüyecek ve ön kamerayı etkili bir şekilde gizleyecektir. Çerçevenin kalınlığı doğal görünmese de, özellikle de alttan çok daha geniş olduğu için doğal görünüyor. Ayrıca, üst kısımdaki bu siyah çubuk, kamerayı tamamen gizlemeyecektir, çünkü desteklemeyen uygulamaları kullanırken ekranın orijinal görüntüsü yeniden belirecektir. Örneğin, cihazı daha tam ekran moduna getirdiğinizde veya kamerayı kullanırken bu kalın çerçeve kaybolacaktır.

Galaxy S10 2’deki ön kamera nasıl gizlenir: S10’unuz için özel yapılmış duvar kağıtlarını kullanın

Galaxy S10’daki ön kamerayı gizlemek için ekranınızdaki ana mülkleri feda etmek istemiyorsanız, cevap duvar kağıtları. Android topluluğu tarafından yaratılan ve ön kamerayı gizleyebilen ve cihazınıza eğlence katabilecek birçok harika duvar kağıdı var. Reddit kullanıcısıysanız, bu duvar kağıtları için özel bir subreddit bile var. Bu bölümdeki duvar kağıtları Android topluluğu tarafından sağlanmıştır, böylece ücretsiz olarak bahis oynayabilirsiniz. Örneğin, eğer bir Star Wars hayranıysanız, R2D2 özelliğine sahip bir duvar kağıdını, delgisini gözler olarak kullanarak kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken şey sadece istediğinizi seçmek, indirmek ve duvar kağıdınız olarak ayarlamak.

Galaxy S10 duvar kağıdı nasıl ayarlanır | mevcut duvar kağıdını veya galerideki resmi kullanmak için kolay adımlar

Umarız Galaxy S10’daki ön kamerayı gizlemenin bu iki yolu yardımcı olacaktır. Nasıl yapacağınıza dair başka bir fikriniz varsa bize bildirin, diğer Galaxy S10 kullanıcıları ile paylaşmaktan mutluluk duyarız.

 


Bizimle meşgul

Cihazınızla ilgili bir sorunla karşılaşan kullanıcılardan biriyseniz, bize bildirin. Android ile ilgili sorunlara ücretsiz çözümler sunuyoruz, bu yüzden Android cihazınızla ilgili bir sorununuz varsa, bu bağlantıdaki kısa anketi doldurmanız yeterlidir ve cevaplarımızı sonraki yayınlarda yayınlamaya çalışacağız. Hızlı bir yanıt vermeyi garanti edemiyoruz, bu nedenle sorununuz zamana duyarlıysa, lütfen sorununuzu çözmek için başka bir yol bulun.

Bu yayını yararlı bulursanız, lütfen kelimeyi arkadaşlarınıza yayarak bize yardımcı olun. DroidGuy sosyal ağ varlığına da sahip olduğundan Facebook ve Google+ sayfalarımızda topluluğumuzla etkileşimde bulunmak isteyebilirsiniz.