Galaxy S10’da sesli posta nasıl kontrol edilir | sesli postaları kontrol etmek için kolay adımlar

Android’de yeniyseniz ve sesli mesajlarınızı ilk kez nasıl kontrol edeceğinizi merak ediyorsanız, bu kılavuz yardımcı olacaktır. Telesekreteri kontrol etmek kolay ve basittir. Aşağıda nasıl yapılacağını öğrenin.

Devam etmeden önce, size kendi #Android sorununuza çözüm arıyorsanız, bu sayfanın altındaki bağlantıyı kullanarak bizimle iletişime geçebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Sorununuzu tarif ederken, lütfen ilgili çözümü kolayca bulabilmemiz için olabildiğince ayrıntılı olun. Yapabiliyorsanız, lütfen bize nereden başlayacağınız konusunda bir fikir vereceğiniz kesin hata mesajlarını ekleyin. Bize e-posta göndermeden önce bazı sorun giderme adımlarını denediyseniz, bunlardan bahsettiğinizden emin olun, böylece cevaplarımızda atlayabilirsiniz.

Galaxy S10’da sesli postalar nasıl kontrol edilir

    Bir Ana ekrandan, uygulamalar ekranına erişmek için ekranın ortasından yukarı veya aşağı kaydırın. Açık Sesli Posta uygulaması. Gerekirse, operatörünüzün adına dokunun ve ardından Telesekreter öğesine dokunun. Şimdi, Telesekreter gelen kutusundan, sağ üst köşede bulunan Menü simgesine dokunun. Umarız bu kısa öğretici sesli postalarınızı kontrol etmenize yardımcı olur.

 


Bizimle meşgul

Cihazınızla ilgili bir sorunla karşılaşan kullanıcılardan biriyseniz, bize bildirin. Android ile ilgili sorunlara ücretsiz çözümler sunuyoruz, bu nedenle Android cihazınızla ilgili bir sorununuz varsa, bu bağlantıdaki kısa anketi doldurmanız yeterlidir ve cevaplarımızı sonraki yayınlarda yayınlamaya çalışacağız. Hızlı bir yanıt vermeyi garanti edemiyoruz, bu nedenle sorununuz zamana duyarlıysa, lütfen sorununuzu çözmek için başka bir yol bulun.

Bu gönderiyi yararlı bulursanız, lütfen kelimeyi arkadaşlarınıza yayarak bize yardımcı olun. DroidGuy sosyal ağ varlığına da sahip olduğundan Facebook ve Twitter sayfalarımızda topluluğumuzla etkileşimde bulunmak isteyebilirsiniz.