Galaxy S10’da TV’ye Ekran Nasıl Oynanır + Samsung Smart View Uygulamasını Kullanma

#Samsung #Galaxy # S10 +, Güney Kore firması tarafından piyasaya sürülen en son amiral gemisi akıllı telefon modellerinden biri. Bu, 6,4 inç Süper AMOLED ekrana sahip S10 serisi cihazların en büyük modelidir. Ayrıca 4100 mAh batarya daha büyük bir kapasiteye sahiptir.

Bu telefona sahipseniz, genellikle telefonun içeriğini birkaç kişiyle paylaşmak veya yalnızca cihazda kayıtlı videoları daha büyük bir ekranda izlemek istersiniz. Bunu yapmanın kolay bir yolu var ve buna ekran yansıtma denir (bazen ekran dökümü de denir). Bu, telefonun içeriğini TV ekranına yansıtır. Ekran yansıtmaya izin veren bir TV kullanmanız gerekecektir. Bu, daha yeni Samsung TV modellerinden biri veya HDMI bağlantı noktasına bağlı bir Chromecast’e sahip herhangi bir TV olabilir.

Ön koşullar: TV ve telefonunuzun aynı Wi-Fi ağına bağlı olduğundan emin olun. Bazı TV modelleri ayrıca giriş modunu manuel olarak değiştirmenizi veya ekran yansıtmayı açmanızı gerektirir.

Galaxy S10’da TV’ye Ekran Nasıl Oynanır + Samsung Smart View Uygulamasını Kullanma

    İki parmağınızı kullanarak ekranın üstünden aşağı doğru kaydırın. Akıllı Görünüm simgesini arayın ve üzerine dokunun. Telefonunuzun bağlanmasını istediğiniz cihaza dokunun (TV’nin adı telefon ekranında görünecektir). bağlanan mobil cihaz ekranınız şimdi televizyonda gösterilecektir.

Artık telefonunuzdaki içeriği TV’de görüntüleyebilirsiniz. Bu, videoların, fotoğrafların ve hatta oyunların daha büyük bir ekranda gösterilmesini sağlar. Telefonda yapılan eylemlerle TV’deki görünüm arasında biraz gecikme olduğunu ve hızlı tempolu oyunlarda ekran yansıtmasını kullanmak istemeyebileceğinizi unutmayın.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve problemlerinizi bize göndermekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Ve endişelenme, sorularınız için sizden tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı okuruz ancak hızlı bir cevap vermeyi garanti edemeyiz. Size yardım edebilseydik, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak bu sözcüğü yaymamıza yardımcı olun.