Galaxy S10’da zil sesi nasıl ayarlanır | zil sesini seçmek için kolay adımlar

Cihazı kutusundan çıkardıktan ve hazırladıktan sonra yapılacak ilk şeylerden biri, sesli bildirimleri özelleştirmektir. Galaxy S10’da nasıl zil sesi ayarlayacağınızı merak ediyorsanız, aşağıdaki adımları izleyin.

Devam etmeden önce, kendi #Android sorununuza çözüm arıyorsanız, bu sayfanın altında verilen bağlantıyı kullanarak bizimle iletişime geçebileceğinizi hatırlatmak istiyoruz. Sorununuzu açıklarken, lütfen ilgili çözümü kolayca bulabilmemiz için olabildiğince ayrıntılı olun. Yapabiliyorsanız, lütfen bize nereden başlayacağınıza dair bir fikir verdiğiniz hata mesajlarını ekleyin. Bize e-posta göndermeden önce bazı sorun giderme adımlarını denediyseniz, yanıtlarımızdan atlayabilmemiz için bunlardan bahsettiğinizden emin olun.

Galaxy S10’da zil sesi nasıl ayarlanır

Kullanım için bir zil sesini atamak kolaydır. Galaxy S10’da bir zil sesi seçmek ve ayarlamak için şu adımları izleyin:

    Bir Ana ekrandan, uygulamalar ekranına erişmek için ekranın ortasını yukarı veya aşağı kaydırın. Ayarlar uygulamasını açın. Sesler ve titreşim üzerine dokunun. Zil Sesi’ne dokunun. önceki ekran. Tonun mavi bir nokta nedeniyle seçilip seçilmediğini anlayacaksınız.

 


Bizimle etkileşime geçin

Cihazınızla bir sorunla karşılaşan kullanıcılardan biriyseniz, bize bildirin. Android ile ilgili sorunlara ücretsiz çözümler sunuyoruz, bu nedenle Android cihazınızla ilgili bir sorununuz varsa, bu bağlantıdaki kısa anketi doldurun ve cevaplarımızı sonraki yazılarda yayınlamaya çalışacağız. Hızlı bir yanıt garanti edemeyiz, bu nedenle sorununuz zamana duyarlıysa, lütfen sorununuzu çözmenin başka bir yolunu bulun.

Bu gönderiyi yararlı bulursanız, lütfen kelimeyi arkadaşlarınıza yayarak bize yardımcı olun. TheDroidGuy’un sosyal ağ varlığı da var, bu yüzden Facebook ve Twitter sayfalarımızda topluluğumuzla etkileşim kurmak isteyebilirsiniz.