Galaxy S10’daki bir kişiye fotoğraf ekleme | kişinize bir resim atama

Galaxy S10’daki bir kişiye fotoğraf eklemek basit ve hızlı. Kişiyi düzenlemedeki adımlara temelde benzer. Android’de yeniyseniz ve nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, bu kısa kılavuz size rehberlik etmelidir.

Devam etmeden önce, size kendi #Android sorununuza çözüm arıyorsanız, bu sayfanın altındaki bağlantıyı kullanarak bizimle iletişime geçebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Sorununuzu tarif ederken, lütfen ilgili çözümü kolayca bulabilmemiz için olabildiğince ayrıntılı olun. Yapabiliyorsanız, lütfen bize nereden başlayacağınız konusunda bir fikir vereceğiniz kesin hata mesajlarını ekleyin. Bize e-posta göndermeden önce bazı sorun giderme adımlarını denediyseniz, bunlardan bahsettiğinizden emin olun, böylece cevaplarımızda atlayabilirsiniz.

Galaxy S10’daki bir kişiye fotoğraf ekleme | kişinize bir resim atama

Galaxy S10’daki kartvizite kimlerin fotoğraf ekleneceğini bilmiyor musunuz? Aşağıdaki adımları izleyerek nasıl yapacağınızı öğrenin.

    Rehber uygulamasını açın. Kartviziti bulup seçin. Profil simgesine veya ortada bir kamera bulunan daire simgesine dokunun. Kameranızı kullanarak fotoğraf çekerek yeni bir fotoğraf kullanabilirsiniz. Galeri’nize kaydedilen mevcut bir fotoğrafı da kullanabilirsiniz. Her ikisini de yapmak istemiyorsanız, sadece varsayılan görüntüleri kullanın. Tercih ettiğiniz resmi seçtikten sonra, değişikliği onaylamak için Kaydet seçeneğine dokunmayı unutmayın. Önceki menüye dönmek için Geri düğmesine basın.

Tebrikler, az önce bağlantınızın fotoğrafını değiştirdiniz. Gelecekte geçerli fotoğrafı değiştirmek istiyorsanız, sadece yukarıdaki adımları uygulayın, iyi olmalısınız.

 


Bizimle meşgul

Cihazınızla ilgili bir sorunla karşılaşan kullanıcılardan biriyseniz, bize bildirin. Android ile ilgili sorunlara ücretsiz çözümler sunuyoruz, bu yüzden Android cihazınızla ilgili bir sorununuz varsa, bu bağlantıdaki kısa anketi doldurmanız yeterlidir ve cevaplarımızı sonraki yayınlarda yayınlamaya çalışacağız. Hızlı bir yanıt vermeyi garanti edemiyoruz, bu nedenle sorununuz zamana duyarlıysa, lütfen sorununuzu çözmek için başka bir yol bulun.

Bu gönderiyi yararlı bulursanız, lütfen kelimeyi arkadaşlarınıza yayarak bize yardımcı olun. DroidGuy sosyal ağ varlığına da sahip olduğundan Facebook ve Twitter sayfalarımızda topluluğumuzla etkileşimde bulunmak isteyebilirsiniz.