Galaxy S10’daki bir kişiye zil sesi atama | Bir kişiye zil sesi ayarlamak için kolay adımlar

Bir kaydın zil sesini kişiselleştirmek, Samsung cihazlarında çok kullanışlı bir özelliktir. Bu, kimin aradığını belirlemek için her gün çok fazla arama alanlara kolaylık sağlıyor. Ayrıca, varsayılan olmayan tonları kullanma özgürlüğüne sahip olduğunuzdan aramaları ilginç hale getirir. Bu kısa öğreticide, Galaxy S10’daki bir kişiye zil sesi atamayı öğrenin.

Devam etmeden önce, size kendi #Android sorununuza çözüm arıyorsanız, bu sayfanın altındaki bağlantıyı kullanarak bizimle iletişime geçebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Sorununuzu tarif ederken, lütfen ilgili çözümü kolayca bulabilmemiz için olabildiğince ayrıntılı olun. Yapabiliyorsanız, lütfen bize nereden başlayacağınız konusunda bir fikir vereceğiniz kesin hata mesajlarını ekleyin. Bize e-posta göndermeden önce bazı sorun giderme adımlarını denediyseniz, bunlardan bahsettiğinizden emin olun, böylece cevaplarımızda atlayabilirsiniz.

Galaxy S10’daki bir kişiye zil sesi atama

Galaxy S10’daki bir kişiye zil sesini nasıl atayacağınızı merak mı ediyorsunuz? Bunu yapmak için aşağıdaki adımları izleyin.

    Rehber uygulamasını açın. Bul ve kişiyi seçin. Düzenle Düzenle.Tapabaştan daha fazlasını görüntüleyin. Aşağıya doğru kaydırın, Zil sesini bulun ve dokunun. Zedge gibi seslerinizi yöneten üçüncü taraf bir uygulamanız varsa, kullanmak istediğiniz zil sesini seçin. Zil sesini Tamam düğmesine basarak ayarlayın. Altta, değişikliği onaylamak için Kaydet seçeneğine dokunmayı unutmayın.

Tebrikler, artık irtibatınız için bir zil sesi ayarladınız.

NOT: Bazı kişiler zil seslerini değiştirme seçeneğine sahip olmayabilir, çünkü bu seçenek üzerinde çalışmakta olduğunuz temas türüne bağlıdır. Genel olarak, denediğimiz tüm kişiler (Samsung hesabı, Telefon, SIM, Google, vb.), Her biri için kişiselleştirilmiş zil sesi belirlememize izin verir, böylece iyi olmalısınız.

 


Bizimle meşgul

Cihazınızla ilgili bir sorunla karşılaşan kullanıcılardan biriyseniz, bize bildirin. Android ile ilgili sorunlara ücretsiz çözümler sunuyoruz, bu yüzden Android cihazınızla ilgili bir sorununuz varsa, bu bağlantıdaki kısa anketi doldurmanız yeterlidir ve cevaplarımızı sonraki yayınlarda yayınlamaya çalışacağız. Hızlı bir yanıt vermeyi garanti edemiyoruz, bu nedenle sorununuz zamana duyarlıysa, lütfen sorununuzu çözmek için başka bir yol bulun.

Bu gönderiyi yararlı bulursanız, lütfen kelimeyi arkadaşlarınıza yayarak bize yardımcı olun. DroidGuy sosyal ağ varlığına da sahip olduğundan Facebook ve Twitter sayfalarımızda topluluğumuzla etkileşimde bulunmak isteyebilirsiniz.