Galaxy S10’daki Bir Kişiyi düzenleme (kolay adımlar)

Belirli bir temastaki bazı bilgilerin değiştirilmesi Galaxy S10 ile kolayca yapılabilir. Kişilerinizi nasıl düzenleyeceğinizle ilgili bir eğitim arıyorsanız, aşağıdaki adımları izleyin.

NOT: Android 8 ve sonraki sürümlerde, kişileriniz için bir ileti bildirim sesi veya sesi atayamazsınız.

Devam etmeden önce, kendi #Android sorununuza çözüm arıyorsanız, bu sayfanın altındaki bağlantıyı kullanarak bizimle iletişime geçebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Sorununuzu tarif ederken, lütfen ilgili çözümü kolayca bulabilmemiz için olabildiğince ayrıntılı olun. Yapabiliyorsanız, lütfen bize nereden başlayacağınız konusunda bir fikir vereceğiniz kesin hata mesajlarını ekleyin. Bize e-posta göndermeden önce bazı sorun giderme adımlarını denediyseniz, bunlardan bahsettiğinizden emin olun, böylece cevaplarımızda atlayabilirsiniz.

Galaxy S10’da bir Kişiyi düzenleme

Bir kişiyi düzenlemeye başlamak için:

    Bir Ana ekrandan, uygulamalar ekranına erişmek için ekranın ortasından yukarı veya aşağı kaydırın. Kişiler uygulamasını açın. Bir kişi seçin. Düzenle Düzenle (sol altta). Aşağıdakilerden herhangi birini düzenleyin ve ardından Kaydet’e dokunun: Bir kişideki öğeler onunla ilişkili hesapta (ör. Telefon, Google, vb.) NameWorkPhone (Bir duraklama eklemek için (sayılar arasında 2 saniyelik bir gecikme) veya bekleyin, * + # tuşlarına ve ardından Duraklat veya Bekle’ye dokunun.)

Bizimle meşgul

Cihazınızla ilgili bir sorunla karşılaşan kullanıcılardan biriyseniz, bize bildirin. Android ile ilgili sorunlara ücretsiz çözümler sunuyoruz, bu yüzden Android cihazınızla ilgili bir sorununuz varsa, bu bağlantıdaki kısa anketi doldurmanız yeterlidir ve cevaplarımızı sonraki yayınlarda yayınlamaya çalışacağız. Hızlı bir yanıt vermeyi garanti edemiyoruz, bu nedenle sorununuz zamana duyarlıysa, lütfen sorununuzu çözmek için başka bir yol bulun.

Bu gönderiyi yararlı bulursanız, lütfen kelimeyi arkadaşlarınıza yayarak bize yardımcı olun. DroidGuy sosyal ağ varlığına da sahip olduğundan Facebook ve Twitter sayfalarımızda topluluğumuzla etkileşimde bulunmak isteyebilirsiniz.