Galaxy S10e üzerindeki Bixby Düğmesi Nasıl Remap Edilir

Samsung Galaxy S10e, bu yıl Güney Kore firması tarafından piyasaya sürülen en önemli üç Android cihazdan biri. Samsung’un sanal asistanına hızlı erişim sağlayan fiziksel bir Bixby tuşu olan birçok üstün özelliği var. Bu uygun bir düğme olmasına rağmen, her zaman Bixby kullanmayan bazı sahipler var. Bu telefon sahiplerinden biriyseniz, bu düğmeyi yeniden açmakla ilgilenebilirsiniz.

Galaxy S10e üzerindeki Bixby Düğmesi Nasıl Remap Edilir

    Settings.Tap Advanced Features.Tap Bixby tuşunu açın. Bixby.Enable’ı açmak için iki kez basın seçeneğini belirleyin.

Galaxy S10e hızlı komut çalıştırmak için Bixby düğmesini yeniden Remap

    Ayarları açın. Gelişmiş Özellikler seçeneğine dokunun. Bixby tuşuna dokunun. Bixby öğesini açmak için iki kez basın seçeneğini belirleyin. Boşsa Hızlı Komutlara Git’e dokunun, sonra Hızlı komutu seçin. Ekranın sağ üstündeki Artı işaretine dokunun.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve problemlerinizi bize göndermekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Ve endişelenme, sorularınız için sizden tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı okuruz ancak hızlı bir cevap vermeyi garanti edemeyiz. Size yardım edebilseydik, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak bu sözcüğü yaymamıza yardımcı olun.