Galaxy S4 Müzik Çalarları Nasıl Onarılır SD Kartta Müzik Bulunmaz

Galaxy S4, iyi kalitede bir akıllı telefondan beklediğimiz tüm özelliklere sahip zamanlarımızın en iyi akıllı telefonlarından biri. Ancak son zamanlarda, bazı kullanıcıları SD karttan müzik çalma konusunda bir sorun yaşadı (harici depolama). Galaxy S4 Müzik Çalarları SD kartta müzik bulamayacaklar. Müziği SD karta aktardıktan sonra müzik çaların hiçbiri onu bulamıyor. Müzik SD karttan silinmez; Kullanıcılar MyFiles'den müzik çalabilir, ancak Samsung uygulamasıyla oynamazlar.

Bu telefonu kullanıyorsanız ve Galaxy S4 Müzik Çalar'larınız SD kartta müzik bulamazsanız, endişelenmeyin; Bu sorunu çözmek için yollar var. Çözümü öğrenmek için aşağıdan okuyun. Telefonla ilgili başka sorunlarla karşılaşırsanız bizi de ziyaret edebilirsiniz.

Galaxy S4 Müzik Çalarları SD kartta Müzik bulamayacaklar

Ayrıca bkz. Android 4.4.2 yükseltmesinden bu yana Galaxy S4 hataları nasıl düzeltilir

Galaxy S4 Müzik Çalarları Düzeltme Adımları SD kartta Müzik bulamayacak

.Nomedia dosyası bu sorunu yapar, böylece resimler galeriye eklenmez ve dizine eklenmez. Mp3s taramasını etkilemez. Müzik çalarların müzik bulmak için baktıkları müziğin dizinine eklenmelidirler.

Adım 1: Her şeyden önce, bir endeksi zorlamak ve gösterdiği şeyi görmek için Galaxy S4'ünüzü yeniden başlatın. Müziklerin doğru bir biçimde olduğundan emin olmanız gereken bir şey, böylece oyuncular bunu okuyabilir. Ayrıca, telefonunuzdaki müziğin oynatıcının çalamadığı bir oynatma listesi formatında alınmadığından emin olun.

2. Adım: Telefonunuz zaten yeniden başlatıldıysa ve dosyalar doğru biçimde ve ayrıca tanınabilir bir oynatma listesinde ise, takip etmeniz gereken adımlar şunlardır:

> Kök Explorer'ı kullanarak SD karttaki .nomedia dosyasını bulun ve silin.

> Telefonunuzdaki Ayarlar ve Uygulama Yöneticisi'ne gidin.

> Müzik Çalar ve Müzik Hub'dan verileri durdurun ve Verileri temizleyin.

> SD kartı sökün ve tekrar takın.

> Şimdi Galaxy S4'nizi yeniden başlatın.

Bu adımlar sizin için çalışmalı ve Galaxy S4 Müzik Çalar'ları SD kart sorununda müzik bulamayacaktır.