Galaxy S5 indir modunda sıkışmış nasıl

Galaxy S5 İndirme Modunda Stuck mu? Galaxy cihazlarında sorun yeni değil, Galaxy S3 kullanıcıları da aynı sorunla karşılaştılar ve bunun çözümü için tartıştık. Bu yazıda, Galaxy S5 Stuck In Download Mode sorununu çözeceğiz ve telefonunuzu normal durumuna döndürmek için bunları takip edebilirsiniz.

Galaxy S5 İndirme Modunda Sıkıştı

Ayrıca bkz. Galaxy S5 dokunmatik ekran nasıl çalışır?

Galaxy S5 için Düzeltme İndirme Modunda Sıkıştı

Genellikle Galaxy S5 İndirme Modu'nda Sıkışmış Sorun, hatalı bir güncelleme nedeniyle ortaya çıkıyor, yanıp sönüyordu ya da bozuk bir ürün yazılımı çıkıyordu. Burada iki yöntemden bahsedeceğim, önce yöntemi takip et ve sonra kontrol et. Hala sorun varsa, yumuşak tuğlalı telefonunuzu açmak için yöntem 2'yi izleyin.

Yöntem 1

Galaxy S5'in İndirme Modunda Stuck olması halinde, pili telefondan çıkarın, ardından takın ve telefonunuzu açın. Telefonunuzu tamamen açıldıktan sonra telefonu PC'nize bağlayın. Bilgisayarınızda doğru sürücünün yüklü olup olmadığını kontrol edin. Telefonunuzun başarılı bir şekilde bağlandığını ve bir depolama aygıtı olarak geldiğini görürseniz, her şey yolundadır. Eğer değilse, o zaman gökyüzünü indirmeniz gerekir, çünkü Samsung kies telefonun PC ile iletişim kurması için gerekli olan sürücüleri içerir.

Yöntem 2

Telefonunuz logoya takıldıysa, rastgele yeniden başlatılıyorsa ve bu yöntem yalnızca S5 SM-G900H kullanıcıları içinse bu yöntemi izleyin.

Telefonunuzu açmak için hazır olmanız gerekir:

> Galaxy S5 için stok yazılımı

> Samsung USB sürücüleri

> Firmware'in yanıp sönmesi için Odin dosyası

Windows işletim sistemi ile Bilgisayar veya Dizüstü Bilgisayar.

Yumuşak tuğlalı Galaxy S5'in açılmasını engelleyen adımlar

> USB sürücülerini İnternet'ten indirin ve yükleyin.

> Odin'i indirin ve Odin zip dosyasını çıkartın. Zip dosyasında, Odin3 v3.09.exe var, yönetici olarak çalıştır.

> Bir ürün yazılımı indirin, ancak bölgeniz için ürün yazılımının piyasaya sürüldüğünden emin olun, aksi takdirde daha fazla sorunla karşılaşabilirsiniz.

> Firmware dosyasını çıkardıktan sonra bir .tar.md5 dosyası alacaksınız.

> Şimdi telefonunuzu kapatın ve Home (Ana) düğmesi, güç düğmesi ve Sesi Kısma düğmesine birlikte basarak indirme modunda önyükleme yapın ve bir Uyarı! Ekran belirir. Şimdi Ses Yükseltme düğmesine basarak İndirme moduna girin.

> Şimdi Galaxy S5'inizi PC'nize bağlayın. Odin telefonu tespit ederse, mesaj kutusu Ekleniyor gösterilecektir! ID.com'da mesaj ve bir numara atanacaktır. Odin telefonunuzu algılamazsa, doğru sürücüleri kurduğunuzdan ve telefon ile PC arasındaki bağlantıyı kontrol ettiğinizden emin olun.

> Odin'de AP'ye tıklayın ve .tar.md5 firmware dosyasına göz atın.

> Sadece F.Reset Zamanlayıcısı ve Otomatik Yeniden Başlatma kutularının işaretli olduğunu kontrol edin. Yeniden bölümleme onay kutusu işaretlenmemiş olmalıdır.

> Şimdi Başlat düğmesine basın ve yanıp sönme prosedürü başlayacaktır. Bu işlemi kesmeyin.

> İşlem bittiğinde Odin Pass gösterecek ve telefon otomatik olarak yeniden başlayacaktır. Bir süre bekleyin, karşılama ekranını göreceksiniz.

Sen Pass yerine Fail görüyorsun, o zaman bir şeyler ters gitti. Telefonunuzu ayırın, pili çıkarın ve Odin'i kapatın. Birkaç dakika bekleyin ve ardından işlemi tekrar uygulayın.