Galaxy S5 On Bağlan Wifi Nasıl Onarılır

Yavaş Wi-Fi bağlantısı veya dengesiz bağlantı ya da bazen hiçbir bağlantı, herhangi bir akıllı telefonun en önemli sorunudur. Eğer Galaxy S5 ile aynı sorunla karşı karşıya iseniz o zaman sorun olarak panik yapmayın Galaxy S5 On Bağlanmama Bazı adımları takip ederek çok kolay bir şekilde çözülebilir. Ama ilk önce diğer cihazlarla wifi bağlantısını kontrol etmeniz gerekiyor ve eğer çalışıyorsa, sadece sorun çözülebilir.

Ayrıca bakınız-Galaxy S5 hatası 919 nasıl düzeltilir

Galaxy S5 Bağlanma Wifi Fix için Prosedürler

> Galaxy S5'inizdeki problemle karşılaştığınızda yapmanız gereken ilk şey, telefonu kapatmak ve kapatmaktır. Bu tüm android telefonlar için geçerlidir.

> Bir sonraki şey, yönlendiriciyi açıp kapatarak ne denemeniz gerektiğini, ardından telefonun WiFi bağlantısına cevap verip vermediğini kontrol et.

> Wifi S5 Üzerine Bağlanmayan Wifi , yönlendiricinin IP Ayarlarını değiştirerek de çözülebilir. Bunun için adımları izleyin. Ayarlar> Wi-Fi> Düzenle> Gelişmiş Seçenekleri Göster ve sonra IP Ayarlarını Statik olarak değiştirin.

> Sorunu çözmenin diğer bir yolu da, telefonunuzdaki Wi-Fi bağlantısını en baştan kurmaktır. Bunu Ayarlar> Wi-Fi> Bağlantıyı unut ve sıfırdan yerleştirerek yapabilirsiniz.

> Wi-fi'ye her bağlandığınızda tarama her zaman önemlidir. Bunun için, Wi-Fi> Ayarlar> Gelişmiş> Wi-Fi'yi Açıkken Açık tutun> Tarama'ya her zaman izin ver ve Her zaman taramaya izin ver seçeneğinin işaretli olduğundan emin olun.

> Wi-Fi> Ayarlar> Gelişmiş'den S5 MAC adresini bulun ve bu adresin yönlendiricinizde bulunduğundan emin olun. MAC filtrelemeyi kapatmak daha iyidir.

> Kanal çok kalabalıksa, etki Wi-fi hızında olacaktır. Yani daha az meşgul bir kanala atlamaya çalışın.